“Terör; alçak ve haysiyetsizlerin işi”

12 Temmuz 2017 / Çarçamba 19:38:05

Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz’un, yıl dönümü nedeniyle MHP İnegöl İlçe Başkanlığı Basın Sözcüsü Metin Yazıcı, sert ifadelerin yer aldığı yazılı bir açıklama yayımladı.

Sert sözler sarf eden Yazıcı yaptığı açıklamada;

“Terör saldırılarında ilk amaç ölüme sebebiyet vermektir, ikinci amaç bu ölümcül saldırı neticesinde toplumsal bir korku yaratmak, üçüncü amaç ise bu korku üzerinden topluma mesaj vermektir.

Akıl fikir sahibi bir insanın kendini ifade edebilmesi için terörist faaliyette bulunarak, başka kişi veya kişilerin hayatına son vermesinin hiç bir haklı gerekçesi olamaz.”

ŞİDDET VE NEFRETLE KINIYORUM

“Vatana ve millete hizmet etmekten başka bir gayesi olmayan gencecik polis ve askerlerimizi şehit eden o kahpe satılmış alçak ve haysiyetsiz yaratıkları, onların yandaşlarını sözcülerini, işbirlikçilerini şiddet ve nefretle kınıyorum.”

ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN

“Sevinçler paylaştıkça artar, üzüntüler paylaştıkça azalır anlayışıyla, mahalli sivil toplum örgütlerini de bu menfur saldırıyı kınamaya davet ediyorum. Şehitlerimizin ruhları şad olsun yakınlarına Allah sabır versin” diye konuştu.

 

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SİYASETSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00