Türkiye'yi temsil edecek

22 Mayıs 2018 / Salı 12:33:32

İnegöllü kuaför Mehmet Ali Denel, dünyanın en önemli erkek bakım ve stil yarışması olan 'American Crew Allstar Challange'nin büyük finalinde Türkiye'yi temsil edecek.

Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Milli Takımı üyesi İnegöllü kuaför Mehmet Ali Denel, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı makamında ziyaret etti.

 

Dünyanın en önemli erkek bakım ve stil yarışması olarak gösterilen 'American Crew Allstar Challange'nin büyük finalinde Türkiye'yi temsil edecek Denel, yarışma ve süreç hakkında Başkan Aktaş'a bilgiler verdi.

 

2011 Uluslararası Yeşil Bursa Saç Festivali'nde dünya ikinciliği, 2016'daki Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu'nun düzenlediği milli takım yarışmasında ise erkek saç kesim birinciliği bulunan Denel, bu sefer dünya şampiyonasında boy gösterecek.

 

Denel, "Bu sene 30 Mayıs ile 6 Haziran tarihleri arasında İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlenecek 2018 American Crew Allstar Challange dünya şampiyonasına 70 ülke katılacak. Büyük finale kalan 15 ülke arasında Türkiye de yer alıyor. Ülkemizi bu büyük yarışmada temsil edeceğim. Yarışma öncesinde başkanımızı ziyaret ederek, desteklerini beklediğimizi ilettik" dedi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uluslararası arenaya çıkacak Mehmet Ali Denel'e başarılar dileyen Aktaş, İnegöllü kuaförün arzu ettiği sonuca ulaşacağına inandığını ifade etti.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00