Uğurdağ’ı ziyaret ettiler

11 Ekim 2018 / Perşembe 17:13:50

Mobiliyum AVM’de faaliyet gösteren perakende satış temsilcilerinin, bir araya gelerek oluşturdukları Mobiliyum Perakendeciler Komitesi Temsilcileri; İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ'ı makamında ziyaret etti.

Komite Başkanı Fatih Adalıman, amaçlarının perakendecilik mesleğine verilen değerin arttırılmasına yönelik faaliyetler icra etmenin yanı sıra, mobilya perakendeciliğinin bölgesel ve ulusal anlamda gelişmesine, mesleğin saygınlığının arttırılmasına, perakendecilik mesleğini icra edecek yeni neslin ahlakı ve geleneksel değerlerini koruyan, teorik bilgi birikimine sahip donanımlı çalışanlar olmasına katkı sağlamak olduğunu ifade etti. Komitenin birliktelik ve dayanışma içinde hareket ederek çalışanların özgüvenini artıracaklarını belirten Adalıman; bu oluşumla firmaların kalifiye personel istihdam etme sürecini hızlandırmada aktif rol oynayacaklarını belirtti.

MOBİPAK basın sözcüsü Sebahattin Pekdemir ise ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik buhrandan dolayı; milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu günlere istinaden, komitenin kuruluşunun doğru zamana isabet ettiğini belirterek, Yavuz Uğurdağ’ın konuya karşı gösterdikleri duyarlı davranıştan ve misafirperverlikten duydukları memnuniyeti ifade etti. Oluşumun İnegöl’ün ihtiyacı olan potansiyele sahip olduğunu ve bu anlamda ciddi bir boşluğu dolduracağını düşündüğü belirten İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ da bu anlamda İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak komitenin faaliyetlerini destekleyeceklerini söyledi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00