Vehbi Durgut 3.kez başkan

12 Ocak 2018 / Cuma 19:30:40

İnegöl Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odasının Olağan Genel Kurul Toplantısında, mevcut başkan Vehbi Durgut, üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Divan Başkanlığını Elektrikçiler Odası Başkanı Yakup Ulama’nın yaptığı genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra yönetim ve denetim kurulu raporları, gelir-gider tablosu, tahmini bütçe ve faaliyet raporu okunarak, ayrı ayrı ibra edildi.

 

Oda Başkanı Vehbi Durgut yaptığı konuşmada;

“İlk toplantıda çoğunluğu oluşturarak kongremizi yapıyoruz. Onun için oda üyelerimize teşekkür ediyorum. Yapılan oylamalarla bizi akladınız. Onun içinde hakkınızı helal edin. Üyelerimiz için elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Bundan sonra da yönetim kurulu arkadaşlarımızla oda üyelerimizin menfaatleri için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YENİ YÖNETİM

Konuşmanın ardından seçime geçildi. Tek listeyle gidilen seçimde; mevcut başkan Vehbi Durgut, üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Yeni yönetim ise Abdullah Özdemir, Ali Eren, Can Eriş, Cemil Derman, Murat Avaz ve Murat Mestan’dan oluştu. Denetim kurulunda da Kadir Kurhan, Üzeyir Yıldız ve Bilal Altun yer aldı. 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00