94 ruhu için pedal çevirdiler

26 Mart 2019 / Salı 08:55:42 | SİYASET |

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Saadet Partisi İlçe Teşkilatı, 94 ruhu için pedal çevirdi. Gençlik Kolları tarafından düzenlenen etkinlikte; Saadet Partisi bayraklarıyla süslenen bisikletlere, şeffaflığı temsilen beyaz tişört giyerek binen partililer, İnegöl’ün caddelerini turladı.

 

Belediye Başkan adayı Hasan Eroğlu, Zafere giden bu yolda 94 ruhu için pedal çevirip ter döktüklerini ifade ederek, “İnşallah göreve geldiğimiz zaman da hizmet için İnegöl’ü karış karış gezip vatandaş için ter dökeceğiz. 5 yıl sonra, görev süremiz dolduğunda da döktüğümüz terler sonucu ıslanan tişörtlerimiz bu şekildelekesiz ve pak olacak. Gençlik Kollarımıza böyle güzel bir programda bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum ve bu vesileyle gençlik projelerimden bahsetmek istiyorum” dedi.

 

Eroğlu, sorumlu kabul edilip kendilerine tedavi projeleri uygulanan bir gençlik değil sorumluluk alıp yetkisini kullanan yönetimle birlikte ideal projelere imza atan bir gençlik hedeflediklerini söyledi.

 

Gençlerin yönetime katılması için gençlik meclisleri kuracaklarını aktaran Eroğlu, “Gençlerle birlikte kariyer konferansları, geziler, öncü gençlik proje yarışmaları organize edecek, kötü alışkanlıklarla mücadele etmek için projeler gerçekleştireceğiz. Çocuklarla beraber çocuk meclisimizi kuracak çocuk parkı, yüzme havuzları, futbol sahaları yapacağız. Çocuklarımız ve gençlerimiz için psikolojik danışma merkezleri açacağız ve bütün bunları gençlerle istişare ederek gerçekleştireceğiz.”

 

“Ar-Ge merkezimizde bilgisayar teknolojileri, yazılım teknolojileri, endüstriyel sanatlar, tasarım teknolojileri, mobil hizmet teknolojileri, sosyal medya, laboratuvarlar, matematik merkezi, patent destek merkezi yer alacaktır. Sportif projeler kapsamında mevcut yaz spor okullarının işlev ve etkisini arttıracak ve yeni yaz spor okulları açacağız. İlçemizde spor alanlarını yaygınlaştıracak ve malzeme yardımı yapacağız. Su sporları ve dinlenme merkezi Aqua Park projesini hayata geçireceğiz” diye konuştu.

 

 

 

  Sıradaki Haber: Alinur Aktaş, İnegöl’de mitinge yapacak
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 17:00-01:00
ŞİFA
Telefon:
Nöbet Saati: 17:00-08:30
AHU
Telefon: