Altın Nesil Okulları DOSTUM ’da

24 Ocak 2019 / Perşembe 16:37:11 | EĞİTİM | 4

Okulların ara tatile girmesiyle Altın Nesilli öğrenciler Yenice Doğa Sporları ve Turizm Merkezindeki bungalov evlerinde bir gece konaklamalı kamp heyecanı yaşadı.

ORYANTİRİNG SPORU İLE TANIŞTI

Altınnesilli Öğrenciler, DOSTUM’da kamp sürecinde, iklim şartları ne olursa olsun harita ve pusula yardımıyla hedef bulmayı amaçlayan ve zamana karşı yarışılan Oryantiring sporu ile tanıştı. Antrenör Tarık Şeker ve Milli Sporcu Hilal Oruç’un Oryantiring haritası okuma ve özel sembolleri öğretmesiyle süreç başladı.

2 GÜN KAMP

DOSTUM’da Kamp heyecanı yaşayan öğrenciler, Oryantiring sporunun yanında; okçuluk, bisiklet, masa tenisi ve doğa yürüyüşü sporlarını da deneyimlediler. Uygulanan etkinlik ile ilgili değerlendirme yapan Okul müdürü Serdar Acar, ‘’Okulumuzda sportif faaliyetler noktasında çeşitli alanlarda öğrencilerimiz desteklenmektedir. DOSTUM ile ortaklaşa planladığımız iki günlük kamp organizasyonunda da öğrencilerimiz doğa ile iç içe birkaç gün geçirerek yarıyıl tatiline hareketli bir başlangıç yaptılar.’’ diyerek kamp organizasyonunun Altın Nesilli öğrencilere olan katkılarını dile getirdi.

 

  Sıradaki Haber: İlkadım’da karne heyecanı
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
UZUNSOKAK
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
CEREN
Telefon: