Atkı örüp hediye ettiler

07 Ocak 2019 / Pazartesi 09:58:16 | EĞİTİM |

Akşemsettin İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ördükleri atkıları, Yenice Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki öğrencilere hediye ettiler.

ÖRNEK BİR TOPLUM HİZMETİ

Sınıf Öğretmeni Sevil Kahraman koordinesinde gerçekleştirilen örnek çalışmada,  tüm öğrenciler  Yenice  Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki öğrenci arkadaşlarına, kendi ördükleri atkıları hediye ettiler.

Sınıf Öğretmeni Sevil Kahraman, bu yıl ki toplum hizmeti çalışmasında öğrencilerle birlikte ortak bir karar vererek böyle bir çalışmaya imza atmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Okul öğrenci meclis başkanı Adar Gün, yaklaşık iki aylık bir çalışma yürüttüklerini ancak sonucunun çok güzel olduğunu ve oradaki öğrencilerle tanışmaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

Okul Müdürü Ahmet Demir bu tür toplum hizmeti çalışmalarında öğrenci, öğretmen ve veli birlikteliği sağlandığı için kalıcı ve etkili bir proje üretilebildiğini, bu projenin de çok anlamlı ve verimli geçtiğini emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür ettiğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

  Sıradaki Haber: Kırcalı MTAL'e Ödül zengini
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)