Avrasya Fuarı’na ücretsiz gezi

26 Eylül 2018 / Çarşamba 17:29:37 | EKONOMİ |

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), makine sektöründe faaliyet gösteren ve odanın 7. Meslek Komitesi’ne kayıtlı olan üyelerini, 2-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’na götürecek.

İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, makine, imalat sanayisinin temel üretim araçlarından takım tezgâhlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticilerini bir araya getirecek olan fuara, sektörde faaliyet gösteren bin dolayında üreticinin katılacağını söyledi.

 

Başkan Uğurdağ,  “Fuarda takım tezgâhları, metal, sac işleme makineleri, tutucular, kesici takımlar, kalite kontrol, ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren firmalar ürünlerini sergileyecek. Çin, Tayvan, Almanya, Rusya, İtalya ve Hindistan gibi ülkelerden uluslararası katılımcılar fuarda ürünlerini sergileyecekler. İTSO Yönetim Kurulu olarak, 7. Meslek Komitesi’nde faaliyet gösteren üyelerimizin sektördeki teknolojik gelişmeleri yakında takip etmeleri için söz konusu fuara ücretsiz gezi düzenledik” dedi.

 

Öte yandan 6 Ekim’de günübirlik yapılacak olan ücretsiz fuar ziyareti gezisine katılmak isteyen oda üyelerinin en geç 3 Ekim Çarşamba günü mesai bitimine kadar İTSO’ya kayıt yaptırmaları gerektiği bildirildi.  

  Sıradaki Haber: Konut satışı düştü
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
DERMAN İNEGÖL
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
GÜLİN
Telefon: