Başkan değişmedi

08 Haziran 2018 / Cuma 19:21:56 | SPOR |

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor’un olağan genel kurulunda; Başkan Alper Taban, yeniden başkanlığa seçildi.

İLÇEMİZİN TANITIMINDA BÜYÜK ROL OYNADI

Kulüp tesislerinde tek listeyle gidilen olağanüstü kongrenin ardından açıklama yapan Taban;

“Belediyespor'umuz kurulduğu günden bu zamana kadar büyük başarılara imza atarak ilçemizin tanıtımında büyük rol oynadı.

Malumunuz geçtiğimiz yıl tarihimizde ilk defa Balkan Kupasına katıldık ve kupayı kazandık. Ekibimiz Efeler liginde söz sahibi bir takım olduğunu bu kupayı kazanarak bir kez daha göstermiş oldu.”

İDDİALI BİR EKİP KURUYORUZ

“İnşallah bu sezon daha iddialı bir ekip kurmak için çalışmalarımıza başladık. Bilindiği gibi daha önce A takım antrenörlük görevi için eski milli voleybolcu Gökhan Öner ile anlaşmaya varmıştık. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

“Yapacağımız transferlerle güçlü bir ekip kurup, ilçemizi Efeler Liginde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Ben yönetimimize yeni dahil olan arkadaşlarımıza hoş geldiniz derken, eski yöneticilerimize de kulübümüze verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

YENİ YÖNETİM

Taban başkanlığındaki yönetim kurulu; Eşref Yiğit, Nuhi Solak, Şakir Furkan Baştürk, Rıdvan Kocaağa, Hüseyin Orhan, Eyüp Beyhan,Yasin Altuntepe, Bülent Tanrıkulu, Musa Şeşka, Uğur Şencan, İrfan Kapdan, Oktay Can, Ramazan Yılmaz, Samet Akın, Korhan Kaynakçı, Tolga Kaya ve Bilal Sivik'ten oluştu.

  Sıradaki Haber: İnegöl şampiyonluk istiyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)