Belediye’den Ayşe Taş Konseri

29 Ekim 2018 / Pazartesi 16:49:28 | KÜLTÜR & SANAT |

İnegöl Belediyesi, Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında İnegöl Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ve Ayşe Taş konseri düzenledi. TSM’nin güçlü sesi Ayşe Taş, seslendirdiği eserlerle adeta kulakların pasını sildi.

HARİKA BİR GECEYDİ

Kış aylarında ilçe halkının içini ısıtacak etkinliklere imza atmayı hedefleyen İnegöl Belediyesi, Türk Sanat Müziği Korosu ve TSM’nin güçlü sesi Ayşe Taş’ın sahne olduğu muhteşem bir konser düzenledi.Türk Sanat Müziği'nin güçlü yorumcusu ve TRT Sanat Müziği Sanatçısı Ayşe Taş’ın konuk sanatçı olarak katıldığı TSM korosunun sezon açılış konseri, Şef Diler Yalaza yönetimindeki İnegöl Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun sahnesiyle başladı. Koro ve solo eserlerin seslendirildiği konserin ikinci bölümünde ise Ayşe Taş sahne aldı. Belediye Başkan Yardımcıları Eşref Yiğit ve Gülhan Şahin ile AK Partili yöneticilerin de katıldığı konserde, Ayşe Taş seslendirdiği eserlerle salondakilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Güçlü sesiyle İnegöl’de TSM rüzgarı estiren Ayşe Taş, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Konser sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin de sahneye davet edildi. Burada kısa bir selamlama konuşması yapan Şahin, ünlü sanatçıyı İnegöl’de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Şahin, “Harika bir geceydi. Çok teşekkür ediyorum herkese. Enerjinize, sesinize, sahnenize hayranız. İyi ki geldiniz. Bu gece bize çok güzel izler bıraktınız. Çok güzel hatırlayacağız bu geceyi. Bu güzel günde bizler yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

  Sıradaki Haber: Aile cephesinde kaybetmeyelim
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)