Belediyespor’un hedefi büyük

02 Ekim 2018 / Salı 09:15:05 | SPOR |

İnegöl Belediyespor, 2018-2019 sezonu için Şehitoğlu İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre yeni sezonda İnegöl Belediyespor Voleybol takımının formasında Şehitoğlu İnşaatın reklamı da yer alacak.

Salon sporlarında önemli başarılara imza atan İnegöl Belediyespor, voleybolun süper ligi olan Efeler Liginde mücadele edecek voleybol takımına yeni sezonda sponsorlar katkı ve destek vermeye devam ediyor.  Bu sezonda  voleybol takımının formasında yer alacak olan sponsorlardan biri  Şehitoğlu İnşaat oldu.Şehitoğlu İnşaat ile bugün Belediye Spor Salonunda sponsorlukla ilgili anlaşma imzalandı. Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alper Taban ile birlikte Şehitoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şehitoğlu’nun yanı sıra Mesut Şehitoğlu’nun katıldığı imza töreninde, Belediyesporlu yöneticiler de hazır bulundu.

 

“BU YIL İDDİALI BİR KADRO OLUŞTURDUK”

İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alper Taban, Belediyespor’un önemli başarılara imza attığını ifade ederek, “Belediyesporumuzun faaliyet alanı içerisinde olan voleybol takımımızın forma sponsorluğu sözleşmesini imzalamak için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Aramızda forma sponsorumuz olan Şehitoğlu İnşaatın değerli yöneticileri var. Bildiğiniz gibi belediyesporumuzun mevcut branşları arasında yer alan voleybol takımımız Efeler liginde mücadele ediyor. Bu yıl yine iddialı bir takım oluşturduk. Toplam 14 transferle lige iyi başlamak istiyoruz. Özellikle bu yıl ilk etapta Avrupa hedefimizi yakalamaya çalışacağımızı buradan bir kez daha ifade ediyorum. Kıymetli yönetici arkadaşlarımızın, hocamızın, teknik ekibimizin, oyuncularımızın, sponsorumuzun ve taraftarlarımızın desteği ile bu yıl çok güzel bir yerde ligi bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

ŞEHİTOĞLU İNŞAAT’A TEŞEKKÜR

Şehitoğlu İnşaat firmasına teşekkürlerini sunan Taban, “Gerçekten bütçe gerektiren işler olduğu için ister istemez bu tür desteklere ihtiyacımız var. Bu konuda sorumluluk hisseden, bu şehri seven, bu şehirde üreten ve bu şehre değer katan Şehitoğlu İnşaat firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Hep beraber inşallah güzel bir sezon geçirmeyi temenni ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.

 

“BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI ÖNEMLİ BİR DEĞERDİR”

Şehitoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şehitoğlu da konuşmasında, “İnegöl’ün önemli bir değeri, senelerden beri başarıdan başarıya koşan belediyesporun voleybol takıma şirketimiz olarak destek vermekten dolayı çok mutluyuz. Daha önce yöneticiliğini de yaptığım belediyesporun voleybol takımı efeler ligindeki başarılarıyla İnegöl’ün bir değeri olmuştur ve Türkiye çapında da ciddi bir marka haline gelmiştir. Bizlerinde vereceği bu destekle voleybol takımız inşallah daha da başarılı yerlere ulaşır dileğiyle, hepinizi saygıyla selamlarım” dedi.Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşmasını hayata geçiren imzalar atıldı.

 

 

 

  Sıradaki Haber: İnegölspor’da bir istifa daha
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)