Bu görüntüden kurtulalım

30 Ekim 2018 / Salı 15:40:08 | GÜNCEL |

Yeni Belediye Binası’nın yapımının yanı sıra Hükümet Konağı önündeki havuzlu kavşaktaki çalışmaya ucube Büyükşehir direği ile görüntü kirliliğine sebep olan ATM’lerin de eklenmesi isteniyor.

AKTAŞ’TAN HABERSİZ DİKİLMİŞTİ

İnegöl’ün merkez noktalarından biri olan Hükümet Konağı önünde Büyükşehir’in ucube direği durmaya devam ediyor. Şehrin görselliğini bozan direk, Alinur Aktaş’ın İnegöl Belediye Başkanlığı döneminde kendisinden habersiz olarak dikilmiş; zabıta baz istasyonu olan direğin durdurulması konusunda yapı tatil zabtı asmıştı.

ATM’LER DE DURUYOR

İnegöl’ün yeni kent meydanı olma özelliğine sahip olacak Belediye Meydanı ve havuzlu kavşakta yakın zamanda başlayacak çalışmalar ile İnegöl’ün en önemli noktalarından biri olan bu bölgede büyük değişim yaşanacak. Fakat kent estetiğine büyük darbe vuran direğin yanı sıra ATM’ler hala yerinde durmaya devam ediyor.

2 ATM KALDI

Geçtiğimiz yıllarda üst üste dikilen 3 ATM’den biri kaldırıldı. Devlet bankasına ait olan diğer 2 ATM’nin kaldırılıp kaldırılmayacağı bilinmiyor. İnegöl Belediyesi’nin bölgede yapacağı çalışmalarda hem ucube direğin hem de ATM’lerin kaldırılması bekleniyor.

  Sıradaki Haber: Genç Gazete 15 yaşında
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)