Cezaevinde intihar etti

09 Eylül 2016 / Cuma 09:50:33 | ASAYİŞ |

İnegöl’de eski eşini öldüren zanlı tutuklu bulunduğu cezaevinde intihar ederek yaşamına son verdiği öğrenildi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Alınan bilgiye göre, 2010 yılının Nisan ayında Orhaniye Mahallesi Kavak Sokakta meydana gelen olayda, oğlunu göstermediği gerekçesiyle Bedih K., eski eşini kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

Olay günü kendisi ile küçük oğlunu da yaralayan şahıs hastanedeki tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tutuklu Bedih K’nın cezasını çektiği Muğla cezaevinde intihar ederek yaşamına son verdiği bildirildi.

OLAY

23 Nisan 2010 Cuma gecesi Orhaniye Mahallesi Kavak Sokağı’nda, 25 yaşındaki Bedih K., 3 yaşındaki oğlunu görmek için eski eşi Elif Bakantepe’nin evine gitti.

Teyzesi, kuzeni ve oğlu ile evde oturan Bakantepe, eski eşi ile kapı önünde tartıştı. Tartışma sırasında eve giren şahıs, üzerinde taşıdığı bıçağı eski eşinin göğsüne ve kalbine sapladı.

Elif Bakantepe’nin kuzeni ve teyzesinin engel olmaya çalıştığı genç adam, bıçağı bu kez kendisine sapladı. Şahıs ne yaptığını bilmez bir şekilde evden ayrılırken 3 yaşındaki oğlu Ahmet K. K’nın da de elinden yaralanmasına sebep oldu.

Evden çıkan yaralı adam, yakındaki askerlik şubesine sığındı. Göğsünden aldığı iki bıçak darbesiyle ağır yaralan Elif Bakantepe ise kaldırıldığı Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Aynı hastanede tedavi olan şahıs, taburcu olduktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Sıradaki Haber: Müezzinoğlu ve Ala taziyeye geldi
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)