Çocuklar sporda

11 Temmuz 2018 / Çarşamba 18:02:29 | SPOR |

25 Haziran’da başlayan İnegölspor Yaz Futbol Okulu, 593 sporcunun katılımıyla devam ediyor.

Yaz futbol okullarıyla alakalı değerlendirmelerde bulunan Gençlik Gelişim Sorumlusu Özgür Şahin,

 

“25 Haziran 2018 günü startını verdiğimiz yaz okulu çalışmalarında 2 haftayı geri de bırakmış bulunmaktayız. 2006-2013 doğum yılları arasındaki sporcuların kayıtlarını aldığımız yaz okulumuza 593 sporcu katılıyor. Eğitimlerimize 17 hoca ile devam ediyoruz. Gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı spora yönlendirmek, tatillerini sporla geçirmelerini sağlamak bizler için mutluluk verici bir durum.”

 

“İnegöl’deki diğer kulüplerimizde de yaz okuluna katılan sporcuların çok olması İnegöl’ümüz için umut verici bir öneme sahiptir. Ne kadar çok çocuğumuz spora gelirse bilgili antrenörler ile kaliteli zaman harcarsa ülkemiz ve İnegöl’ümüz için o kadar iyi olacaktır. Son yıllardaki en yoğun katılımın olduğu yaz okulumuzda sporcularımıza futbolun temel kurallarını, tekniklerini ve prensiplerini öğretmekteyiz.”

 

“Yaşıtları arasında gelişim gösteren, futbola yatkın ve gelecekte bordo beyazlı formamızla sahalarda boy gösterecek minik kramponlarımıza kış okulunda da futbolun temel eğitimlerini vereceğiz.İyi bireyler,iyi sporcular yetiştirerek İnegölspor'umuzun yıllardır süre gelen '’Futbolcu Fabrikası’' unvanını devam ettirmeyi hedeflemekteyiz.”

 

“21Temmuz 2018 günü son antrenmanı tamamlayıp güzel bir kapanışla 1.döneme noktayı koyacağız ve 2.dönem için tekrardan kayıt yenilemelere başlayacağız. 23 Temmuz-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapmayı planladığımız 2.dönemin startını hemen vereceğiz” dedi.

  Sıradaki Haber: İnegöl’ün gururu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
ANADOLU
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-10:30
YENİ İNEGÖL
Telefon: