Çorum maçı başlangıç olsun

13 Ekim 2020 / Salı 15:37:32 | SPOR |

Mobiliyum AVM yönetimi, Çorum Futbol Kulübü maçı öncesi İnegölspor’u sabah kahvaltısında ağırladı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Timur Han, kalhvaltı sonrası yaptığı açıklamada;

“Bugün birlik, beraberlik ve moral anlamında bir kahvaltı düzenleyelim dedik. Sağ olsun Kani kardeşimiz, yönetim kurulu, hocamız ve futbolcu kardeşlerimiz bizleri kırmayıp davetimize icabet ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Biz Kani kardeşimize seçimden 1 gün sonra yanında olacağımızı hem şahsi hem de kurum adına destek vereceğimizi söylemiştik. Dünde, bugünde, yarında yanında olup tüm gücümüzle desteklerimizi ileteceğiz.”

 

“Sonuçlar iyi olmayabilir. 4 haftayı geride bıraktık 2 puanımız var. Ben inanıyorum ki, Çorum maçıyla beraber inşallah yeni bir başlangıç yaparız. Bu yönetimden hem maddi hem de manevi anlamda beklentiler büyük. Teknik heyetimiz, futbolcu kardeşlerimiz üzerlerine düşen gerekli çabayı gösterirler diye düşünüyorum. Gerek İnegöl ismi gerekse İnegölspor ismi büyük ve marka bir isimdir. Bunu anlamak için bu şehirde yaşamak lazım. Bu nedenden dolayı şehrin beklentisi büyük diye düşünüyorum. Çorum maçı hepimiz için bir başlangıç olsun. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “4 haftayı geride bıraktık. İlk 3 haftaya baktığımız zaman futbolun bazen şansızlıklarını yaşadık. Şuan 2 puandayız. 9 puanda da olabilirdik. Manisa maçını ayrı koyuyoruz. İnşallah biz Çorum maçında beyaz formamızla beraber beyaz bir sayfa açmaya niyetlendik. Burada bizim topçu kardeşlerimize de teknik heyetimize de sonsuz güvenimiz var. Yani ortada iyi çalışmaları var. Mücadele var, pozisyonlarımız zenginleşiyor. Sadece sonuca gidemiyorduk. İnşallah bu şansızlığı Çorum maçıyla beraber aşacağız.”

 

“Buradaki bütün topçu kardeşlerimizi alırken, özellikle kişilik, karakter, ahlaki yapılarına çok önen gösterdik. Burada oldukları için söylemiyorum hepsiyle övünüyorum ve gurur duyuyorum. Bu gururu inşallah sportif başarı olarak ta sahaya yansıttığımız zaman şehir olarak duyacağız. Ben bu şekilde zaten güven duyuyorum. Onlarla çalıştığım için onurlanıyorum. İnşallah Çorum maçıyla beraber bir başarıyı yakalayacağız. Kahvaltı için tekrar Mobiliyum yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Teknik Direktörümüz Osman Özdemir de “Bize vermiş olduğunuz desteğin farkındayız. Bundan hiç kuşkumuz yok. Şansız bir 4 hafta geçirdik diye düşünüyorum. Hazırlık dönemi dahil son Manisa maçına kadar olan bölümde futbolcu kardeşlerimizin çalışmalarından, maçlarda koymuş oldukları performanstan dolayı burada ne konuşuyorsak onlara da aynı şeyleri konuşuyoruz. Gerçekten müthiş bir özveri içerisindeler. Müthiş bir gayret ve çaba sarf ediyorlar. Sadece sıkıntımız başkanımızın da dediği gibi netice konusunda bir problem yaşıyoruz. Ama onlarında unutmaması gereken tek bir konu var. Futbolda tek bir doğru var netice. Bunu da ben en kısa sürede olumlu ve pozitif yöne çevireceklerinin bilincindeyim.”şeklinde konuştu.

 

 

 

Son olarak konuşan takım kaptanı Metin Yüksel ise “Sezon başından beri gerçekten iyi çalışıyoruz. İyi mücadele veriyoruz, emek veriyoruz. İlk 3 maç gerçekten şansızlık. Son maçı da buna katabilirim ama takım arkadaşlarım ve kendim bunun üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. Önümüzde gerçekten Çarşamba günü bir fırsat var. Bizde bunun farkındayız. Yarınki maça iyi hazırlandık, iyi motive olduk. Yarın gerekeni yapacağımızı düşünüyorum. İnşallah rabbim bizi mahcup etmez.” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Moral ziyareti
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)