Coşkulu başvuru

09 Kasım 2018 / Cuma 19:09:11 | SİYASET |

İnegöl Belediye Başkan adaylığı için adı geçen Kosova Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Kosova, Ak Parti İlçe Teşkilatına giderek, sevenlerinin desteği arasında aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Başvurusunu coşkulu bir katılımla yapan Devrim Kosova yaptığı açıklamada;

“Hayatımın her döneminde her zaman önceliğim gelecek nesillerin eğitimi, ilmek ilmek kurduğum eğitim kurumumla ve evlatlarım kadar kıymetli öğrencilerim olmuştur.  Bu şehirde doğdum, bu şehrin sokaklarında oyunlar oynayarak büyüdüm. Bu şehrin okullarında öğrencilik hayatımı geçirdim. Ve bu şehrin çocuğu olarak her zaman bu şehrin geleceği ve bu şehrin çocuklarına dair hayaller kurdum. Aydınlık, huzurlu, geleceğe yürüyen nesillerin yetiştiği, parklarında bahçelerinde, caddelerinde ve sokaklarında insanların gülen yüzleriyle yaşadığı, sosyal mekânlarının sonuna kadar halkın hizmetine sunulduğu bir belediyecilik hayal ettim. Ve bu hayalleri gerçekleştirmek adına yeni dönemde İnegöl Belediye Başkanlığına aday adaylığımı bugün tüm İnegöllü hemşerilerim ile paylaşma= mutluğunu yaşıyorum. Bu arzu ve niyetimi çok tabi ki 2001 yılında kuruluşunda üye olarak aktif siyasete başladığım Adalet ve Kalkınma Partili den Belediye Başkanı olarak gerçekleştirmek arzusundayım.”

“2004-2011 yılları arasında Adalet ve Kalkınma partisinde ilçe Başkan yardımcılığı ve Yürütme Kurulu Ar-Ge başkanı olarak görev aldım.2011 yılında milletvekilliği aday aday adaylığı için mevcut görevlerimden istifa ettim. 2005 yılları itibari ile Adalet ve Kalkınma Partisi Genel merkezinin düzenlemiş olduğu teşkilat eğitimlerinde eğitmen olarak görev aldım. Ve çok tabi ki partimin Gelecek teki Türkiye hayali ve gayretini örnek alarak gelecekteki İnegöl hayali ve gayreti ile İnegöl’ümüze ve İnegöllü hemşerilerime hizmet etmek için adayım. Bu yola çıkışımdaki amacım tüm İnegöl çocuklarını, gençlerini ve halkını kucaklamaktır. Bu niyetle arzumu herkesten çok sizin anlayacağınızı biliyorum. Şimdiden gösterdiğiniz anlayış, hoşgörü, destek ve teveccühleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

  Sıradaki Haber: İlk bayan aday adayı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 17:00-01:00
NEJLA
Telefon:
Nöbet Saati: 17:00-08:30
NİLGÜN
Telefon: