E-belediye uygulamasına yeni yüz

26 Ekim 2018 / Cuma 18:55:11 | TEKNOLOJİ |

İnegöl Belediyesi, zaman, mekan ve emek kaybını azaltarak vatandaşın yüzünü güldürecek e-belediye uygulamasını yeni yüzüyle hayata geçirdi.

7/24 kesintisiz ve aracısız hizmet olanağı sunacak e-belediye uygulaması hakkında açıklama yapan Başkan Taban, “Kurumumuzdan hizmet alan vatandaşlarımızın en iyi hizmeti almalarını hedefledik. Devletimizin de bu minvalde attığı adımlar var. Özellikle e-devlet şu anda çok başarılı giden bir uygulama. Hemen hemen bütün kurumlar bu uygulamaya dahil edildi. Vatandaşlarımız, hiç kuruma gitmeden evinde çayını kahvesini yudumlarken belki de kilometrelerce uzaktan internet üzerinden yapmak istediği işlemleri gerçekleştirebiliyor. Bizde kurmuş olduğumuz bu sistemle e-devlet uygulamalarını bünyemize katmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

E-BELEDİYEDE 22 İŞLEM YAPILABİLECEK

E-belediye uygulaması hakkında bilgi veren Taban, “Bu sistem öncesinde e–belediye uygulamasıyla 10 civarında işlem yapabiliyorduk. Bu yeni uygulamayla birlikte 22’ye çıkarttık. Yani bu ne demek? Bunu ben daha çok bankalarda görüyorum. Vatandaşımız para yatırmak ve çekmek dışında kalan bütün işlemlerini internet ortamında yapabiliyor. Bizde bu konforu vatandaşlarımıza en güzel şekilde yaşatmak istiyoruz” dedi.

 

  Sıradaki Haber: Demir kesen bıçak ürettiler
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
AHU
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
ŞİFA
Telefon: