Emniyet harekete geçti

02 Kasım 2018 / Cuma 08:59:57 | EĞİTİM |

Yıllardır kanayan bir yara haline gelen ve gerçekleştirilen çözüm çalışmalarında hiçbir sonuç alınamayan Vehbi Koç İlkokulu önündeki trafik problemine ilişkin haberimizin ardından emniyet ekipleri harekete geçti.

Vehbi Koç İlkokulu’nda her gün okul giriş çıkış saatleri arasında yaşanan trafik karmaşası bir türlü çözülemiyor. Fuar döneminde ve sonrasında çadırların sökülmeye başlandığı bugünlerde trafik adeta kilitleniyordu.

EKİPLER UYARILARDA BULUNDU

Konu hakkında haberimizin ardından İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.  Okul çıkış saati bölgeye gelen trafik ekibi, öğrencileri almak için arabaları ile gelen velileri uyararak okul önünde park yapmamaları hakkında uyarılarda bulundular.

CEZA YAZILACAK

Park yapılmaz tabelalarına aldırış etmeyen sürücüler uyarılırken bundan sonra tabelaları dikkate almayan sürücülere para cezası yazılacağı öğrenildi. 

KARGAŞA ORTADAN KALKTI

Trafik ekiplerinin aldığı önlemle bölgede ki trafik kargaşası ortadan kalktı. Bölgedeki trafik sorununun çözümü ile beraber veliler memnuniyetlerini dile getirirken, denetimlerin devam etmelerini istedi.

  Sıradaki Haber: Kosova Eğitim Kurumları’na bir ödül daha
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 17:00-01:00
NEJLA
Telefon:
Nöbet Saati: 17:00-08:30
NİLGÜN
Telefon: