Engelli genç şikayetçi

02 Aralık 2019 / Pazartesi 17:21:24 | GÜNCEL |

3 Aralık Dünya Engelliler günü sebebiyle İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü görme engelli Mustafa Özdemir’i evinde ziyaret etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

ENGELLİ YOLUNA ARAÇ KONMASIN

Engellilerin yaşadığı sıkıntıları ilçe kaymakamına anlatan Mustafa Özdemir özellikle engelli yoluna konulan araçlardan şikâyetçi olduğunu ifade ederek “Bayram üstü engelli yolunun bizim gezeceğimiz yerler bunu sağ tarafına ya da sol tarafına ya yolun üzerine bir şey koymayın. Yapmayın dediğimizde bayram üstü diyorlar tamam esnafında ihtiyacı var, esnaf satış yapacak yapmayacak değil ama malını engelli yolunun 1 metre gerisine koy kardeşim.  Cumartesi pazarında arabaları getiriyorlar engelli yolunun üzerine koyuyorlar. Cumartesi pazarına gidiyorum arabaları engelli yolunun üzerine koyuyorlar.  Bu engelli yolu yapılıyorsa bunlar takip edilsin lütfen. En basitinden belediye arabaları hiç durmuyor kaç kere şikâyet ettim bir şey çıkmadı” dedi.

Kaymakam Şükrü Görücü, Mustafa Özdemir’in şikâyetlerini dinleyerek çözüme kavuşması için çalışma yapacaklarını ifade etti.

Ziyaret sonrası Kaymakam Görücü, Mustafa Özdemir’e hediye takdim ederken, Mustafa Özdemir ise Kaymakam Görücü’ye kitap hediye etti.

  Sıradaki Haber: Engelli öğrencileri ağırladı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)