Eski çöplük ne olacak?

06 Kasım 2018 / Salı 13:26:17 | GÜNCEL |

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Eski Çöplük Alanının rehabilitasyonu sonrası alanda Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından herhangi bir tasarrufta bulunmayacaklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye binasında gerçekleşen ve Cem Taşkıner’in programda ilçe halkından gelen soruları yanıtladı. Aktaş, havuz projesi, İnegölspor tesisleri, İlçe Stadı ve Eski Çöplük Alanı ile ilgili sorulara cevap verdi. 

İnegöl Belediye Başkanı olduğu dönemde Eski Çöplük Alanının rehabilitasyonu sonrası alanda Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından BURFAŞ ile bir tesis yapılacağı söylendiğini aktaran Alinur Aktaş; “Fakat ne yazık ki gidip; Oylat’ta tesis açtılar. Yaşamayacağını o zamanda ifade ettim. Kapatmak bana nasip oldu. 17 tane BURFAŞ tesisi kapattım. Hepsi zarar ediyordu. Orası ile ilgili Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bir tasarrufu yok. Yapacaklarımı söylediğim gibi yapmayacaklarımı da söylerim. İnegöl Belediyesi orada bir çalışma yapabilir” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Genç Gazete 15 yaşında
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)