Gençlergücüspor lige hazır

20 Ekim 2021 / Çarşamba 17:45:46 | SPOR |

Bursa Süper Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Gençlergücüspor Kulüp Başkanı Ayhan Güney 2021-2022 Futbol Sezonu Açılış müsabakasında karşılaştığı Hürriyet Spor müsabakası sonrası açıklamalarda bulundu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Başkan Güney açıklamasında şu ifadelere yer evrdi: “Pazar 24 Ekim Pazar günü sahamızda oynayacağımız Duaçınar Spor Müsabakası öncesi lige hazırız. Bizim için kısa süre içerisinde hazırlandığımız yoğun, yorucu ve tempolu bir hazırlık dönemi oldu. Hem takımı tanımak hem de tüm oyuncularımıza yeteri kadar şans vermek adına bu kadar kısa süre içerisinde 11 hazırlık müsabakası oynadık ve tüm oyuncularımıza şans verdik. 35 kişilik son derece genç, dinamik ve geniş bir kadromuz var. Hocamız bizim için büyük şans. Galatasaray da Fatih Terim neyse bizde de Erol Arslan odur. Tüm mesaisini kulüp için harcıyor, eldeki imkanlarla çok güzel işler ortaya çıkarmaya çalışıyor. Önce ki sezonlara göre kadro yapımızda çok büyük değişiklikler olmasına rağmen yenilenmiş kadromuzla sistemini oturtmaya çalışıyor. Bizler hocamıza ve tüm ekibe güveniyoruz. Haftalar ilerledikçe her maç üstüne koyan, yenilgiyi kabullenmeyen, sahada son düdüğe kadar savaşan bir Gençlergücüspor olacaktır.

 Buradan yeni sezonun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını diliyor centilmence zevkli müsabakaların oynanacağı, hastalıklardan ve sakatlıklardan uzak hayırlı bir sezon diliyorum.”

  Sıradaki Haber: Cumartesi maç var
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)