Görevi bıraktı

08 Haziran 2018 / Cuma 21:49:43 | EĞİTİM |

İnegöl'ün sevilen Müdürlerinden Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir, müdürlük görevinden ayrıldığını açıkladı.

Özdemir yaptığı açıklamada; “05.02.2010 yılında atandığım İnegöl Halk Eğitimi Merkezi müdürlüğünden bugünden itibaren rotasyon nedeniyle ayrılmış bulunmaktayım. İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne öğretmen olarak atamamız yapılarak ,yeni birisi atanana kadar vekaleten İnegöl Halk Eğitim Müdürlüğü'nde görevlendirildim.

 

8 yıl 4 ay boyunca birlikte görev yaptığım bütün Gn.Müdürlerime,İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlerine,Şube müdürlerine, Müdür Yardımcılarıma,öğretmenlerime ve usta öğreticilerime, aynı kaderi paylaşarak Bu Yüce Türk milletine  ve İnegöl halkına hizmet etmede birlikte görev yapma şerefine nail olduğumuz için çok teşekkür ederim.

 

Ortalama her yıl 35 bin toplamda 280.000 kursiyere ulaşıp da ,kalp kırmamak ve hak geçmemesi mümkün değil.İstemeyerek de olsa kalplerini kırdıysam, herkesten hakları geçmişse haklarını helal etmelerini diliyorum.Benden yana herkesin hakkı helal olsun.” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Özdilek’ten anlamlı karne hediyesi
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)