“Hayallerinizin peşinden koşun”

29 Aralık 2018 / Cumartesi 11:23:16 | EĞİTİM |

Özel Devrim Kosova Fen Lisesi Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri düzenlemeye devam ediyor. Liderlik ve girişimcilik eğitimi seminerinin Aralık ayı konuğu OpetFuks Satış Müdürü ve Girişimcilik Lideri Ceyhan GÜNER oldu.

KOSOVA EĞİTİM KURUMLARINDA GİRİŞİMCİLİKS EMİNERİ

OpetFuks Satış Müdürü ve Girişimcilik Lideri Ceyhan Güner: “İnovasyon ve girişimcilik günümüzde çok öne çıktı.Globalleşen dünyada iyi bir yere gelmek için inavosyon kültürü şirketler tarafından önemsenmeye başladı. George Matus 20 yaşında, Ben Pastermak 17 yaşında dünyaca tanınır hale geldi. Ürünü ve imkanı olmayan insanlar girişimciliği sayesinde birçok markanın sahibi olmayı başardı. İlgili  öğretmenleriniz var. Bu bakımdan çok şanlısınız. ThomasEdison: ’’Başarısız olmadım. Sadece 10.000 defa deneyerek bir ampulün nasıl yapılamayacağını öğrendim.’’der. Sorgulama, gözlemleme, deneyimleme, ağ kurma yetenekleri geliştirmektedir. Yapacağınıza inanın. Denemekten korkmayın, başarısız olunca bırakmayın. Hayallerinizin peşinden koşun. Girişimci ruhlu insanları örnek alın.” dedi.

Özel Devrim Kosova Fen Lisesi Müdürü Erol Baştürk de; “Öğrencilerimizi hayata hazırlama adına yaptığımız bu liderlik ve girişimcilik seminerlerine ara vermeden devam edeceğiz.” dedi. Seminer sonrasında Kosova Fen Lisesi Müdürü Erol Baştürk, Ceyhan GÜNER’ e çiçek ve Robot kulübünün üç boyutlu yazıcıda kendi ürettikleri flaş diski hediye etti.

  Sıradaki Haber: Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)