Her şeye rağmen iyi bayramlar!

13 Haziran 2018 / Çarşamba 17:49:10 | SİYASET |

CHP İnegöl Kadın Kolu Başkanı Ayşe Pakoğlu, Ramazan bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı ve bayramın hayırlara vesile olmasını diledi.

YAŞAM KOŞULLARI ZORLAŞIYOR

CHP İnegöl Kadın Kolu Başkanı Ayşe Pakoğlu Bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolu Başkanlığı olarak daha önce Ramazan ayının tüm İslam Alemine ve İnegöl halkına hayırlara vesile olmasını, sağlıkla geçirilmesini temennisinde bulunmuştuk.Ancak ülkemizde  vatandaşlarımızın yaşam koşulları her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

RAMAZAN’IN ASLİ KOŞULU PAYLAŞMAK

Bizler her zaman vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürmeleri için sosyal politikalarımı her zaman her yerde  anlatıyoruz.Bir ülkenin vatandaşlarına sosyal yardımlar yapması o devletin asli görevidir. Ancak, bizler de Mübarek Ramazan ayının asli koşulu olan ‘Paylaşmayı’            asil görev edindik.

VEREN EL, ALAN ELDEN DAHA HAYIRLIDIR

“Veren el, alan elden daha hayırlıdır. Yardım etmeye, geçimini üstlendiğin kimselerden başla! Sadakanın hayırlısı, ihtiyaç fazlası maldan verilendir.’’ Hadisinden yola çıkarak, yardımsever vatandaşlarımızın isimlerini saklı tutarak bizlere ilettikleri yardımları elimizden geldiğince gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalıştık.

DEVLET YARDIMLARI KİMLERE GİDİYOR?

Yardımlarımız ulaştırdıktan sonra bizlere mesaj gönderen bir vatandaşımızın mesajı bizleri hem mutlu etti hem de içimizi burktu.Daha önce kimsenin kendilerini ziyaret etmediğini ve bizleri görünce çok şaşırdıklarını özellikle de devlet kanalından kimsenin yardımının gelmediğini belirtiyor.

Bizlerin de merak ettiği konu ise Devlet tarafından yapılan yardımların kimlere verildiğidir.

Son olarak sizlerin aracılığı ile tüm İslam Aleminin ve İnegöl halkının Ramazan Bayramlarını kutlar hayırlara vesile olmasın dileriz.

  Sıradaki Haber: Propaganda serbestliği ve seçim yasakları yarın başlıyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)