Huzur için güç birliği

17 Ekim 2020 / Cumartesi 13:30:59 | ASAYİŞ |

İlçenin güvenliği ve huzuru için emniyet ile jandarma ekiplerinin kent genelindeki ortak huzur uygulamaları devam ediyor. Mesudiye Mahallesinde yapılan son uygulamada, araçlar kontrol edildi ve araçlarda bulunanların GBT sorgulaması yapıldı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegöl’de polis ve jandarmanın yaptığı asayiş ve trafik kontrolleri aralıksız devam ediyor. Güç birliği yapan İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mesudiye Mahallesinde ortak uygulama yaptı.

 

Mesudiye altgeçidi çıkışı ile Şipali Mahallesi yolunda gerçekleştirilen uygulamada; durdurulan araçlar tek tek kontrol edildi. Araçlarda bulunanların GBT sorgulaması yapıldı. Uygulamada, kontrol edilen araç ve sürücülerde bulunan eksikliklere cezai işlem uygulandı.

 

Kaymakam şükrü Görücü’nün de katıldığı uygulamalarda; 92 araç ile 102 şahıs sorgulandı. Sorgulamada, uyuşturucu madde kullanmak sucundan arandığı tespit edilen bir şahıs yakalanırken; 19 araca 15 bin 463 TL cezai işlem uygulandı, 1 şahsa ruhsatsız tüfek bulundurmaktan, 4 şahsa ise maske takmamaktan idari işlem yapıldı.

 

Yetkililer, ilçenin güvenliği ve huzuru için bu tür ortak uygulamaların devam edeceğini bildirdi.

 

 

  Sıradaki Haber: Ağaca çarptı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)