İnegöl şampiyonluk istiyor

08 Haziran 2018 / Cuma 19:20:57 | SPOR |

İnegölspor yönetimi protokol ziyaretlerini, İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali ile Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş'ı makamlarında ziyaret ederek, sürdürdü.

YENİ YÖNETİMİN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kulüp Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri ilk olarak İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali’yi ziyaret etti.

 

Başkan Güç ziyarette yaptığı açıklamada;

“İlk olarak Kaymakam Beyi ziyaret ettik. Şimdide Sayın Emniyet Müdürümüzü ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz devam edecek. İnegöl'ün her birimini ziyaret edeceğiz. Ben bizi misafir ettiği için sevgili Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum.

Amacımız İnegöl halkına hizmet etmek. En iyi şekilde temsil etmek ve ligin sonunu kazasız, belasız, şampiyon olarak bitirmek.”

 

BAYANLAR DA TRİBÜNDE OLSUN

“Bizim hedefimiz ‘İnegöl Şampiyonluk İstiyor’ sloganıyla beraber sezonu tamamlamak. Kesinlikle bayanlarında tribünde olmasını istiyoruz. Yanlarında eşleri olmasa da, çocuklarını alsınlar maçlarımıza buyurup gelsinler. Bunun teminatı biz, emniyet güçleri ve taraftarlarımız olacak” dedi.

ORTAK DEĞERİMİZ

İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali ise ziyaret için teşekkür ederek,

 “İnegölspor, ortak değerimiz. Güvenlik kuvvetleri olarak, oynanacak oyunların öncelikle fair play ve güvenlik içerisinde oynanmasına ve son bulmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. İnegölspor; İnegöl'ün marka değerlerinden bir tanesi.

 Biz İnegölspor'un marka değerinin korunması, daha iyi yerlere getirilmesi için mücadele ediyoruz” diye konuştu.

 

Kulüp Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri daha sonrada İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş'ı makamında ziyaret etti.

  Sıradaki Haber: Bahadır İkican Kafkasspor’da
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)