İnegöl’den aday çıkartacak

02 Ekim 2018 / Salı 13:25:41 | SİYASET |

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dışında her yerde, büyükşehir, il, ilçe ve beldede adayları çıkartarak Mahalli İdareler Seçimlerine katılacaklarını açıkladı. Bu açıklamanın ardından MHP’nin İnegöl’den aday çıkartmayacağı dedikoduları da son bulmuş oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yerel seçimlerde AK Parti ile ittifak yapacağız açıklaması sonrası kulislerde MHP’nin AK Parti’nin güçlü olduğu İnegöl’de aday çıkarıp çıkartılmayacağı konuşuluyordu.

 

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin TBMM’de 27. dönem 2. yasama yılının ilk grup toplantısında yaptığı konuşmada bu tartışmaları bitirdi.

 

Bahçeli yaptığı açıklamada;

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dışında her yerde, her seçim çevresinde, her büyükşehir, il, ilçe ve beldede adaylarımızı çıkartarak mahalli idareler seçimlerine katılacağız. Mutlaka başaracağız, Allah'ın izniyle en iyi sonucu alacağız. Biz Cumhur İttifakı'na bağlıyız. Gevezelik yapan, hazımsızlık gösteren, alttan alta ittifakı tahribe yeltenen kibir yuvalarını dikkate ve ciddiye almayacağız” diye konuştu.

 

 

 

  Sıradaki Haber: Belediyeyi alacağız
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
DERMAN İNEGÖL
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
GÜLİN
Telefon: