İnegölspor’a destek

13 Temmuz 2021 / Salı 16:35:46 | SPOR |

Baleno Orman Ürünleri ile Diriliş Aksesuar yeni sezon öncesi İnegölspor’a destekte bulundu. Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, firma temsilcilerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Baleno Orman Ürünleri firmasına gerçekleştirilen teşekkür ziyaretinde konuşan Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, “Kulübümüze her sene olduğu gibi bu senede ciddi anlamda reklam desteği veren, eski yönetim kurulu üyelerimiz olan Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Şimşek ile yine geçmişte kulübümüzde basın sözcüsü olarak görev yapan oğlu Burak Şimşek'e teşekkür ediyoruz. Desteksiz bu işlerin olmayacağı aşikar..” dedi. Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Şimşek ise “İnegölspor’umuza başarılar diliyorum. Bende oğlumda bu güzel kulüpte görev aldık. İşlerin nasıl yürüdüğünü gayet iyi biliyoruz. Bu manada her sene kulübümüze elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Bu senede üzerimize düşen görevi de en iyi şekilde yapacağız. İnşallah sezon sonu şampiyon olarak 1.Lige çıkarız. Ben hepinize kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” dedi.

 

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyeleri daha sonra destek veren Diriliş Aksesuar Firma Sahipleri Enes İnan ile Yakup Kise’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu yaptığı açıklamada; “Diriliş Aksesuar Firma Sahipleri Enes İnan ile Yakup Kise’ye kulübümüze verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar her sene kulübümüze destek veriyorlar.” dedi. Diriliş Aksesuar Firma Sahiplerinden Enes İnan ise “İnegölspor’umuza başarılar diliyoruz. Biz firma olarak her sene İnegölspor’un yanında ve destekçisiyiz. Bu sene içinde elimizden geldiği kadar destek vermek istedik. İnşallah bu sezon İnegölspor’umuz şampiyon olarak hak ettiği 1.Lige çıkar. Ben ziyaretlerinden dolayı Kulüp Başkanımız Sayın Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Haydi spora!
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)