İnegölspor’a sahip çıkalım

07 Haziran 2018 / Perşembe 19:33:29 | SPOR |

İnegölspor Başkanı Eşref Güç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte protokol ziyaretlerine Kaymakam Ali Akça ile başladı.

‘İNEGÖL ŞAMPİYONLUK İSTİYOR’

Başkan Eşref Güç yaptığı açıklamada;

“20 Mayıs tarihinde yapılan kongremizle beraber arkadaşlarımız ile birlikte İnegölspor’a talip olduk. İnegölspor’umuzu en iyi yerlere getirmek için sadece bizim talip olmamız yetmiyor, Biz iki yıllık yönetimiz ama amacımız hedefe ulaşmak. Bunun adı ‘İnegöl şampiyonluk istiyor’ olacak. Herkesi bu kelimeye alıştırmak istiyoruz. Önce biz inanacağız sonra hep birlikte bu rüyayı gerçekleştirmek istiyoruz.”

 

“Tesislerin yeni yerine taşınmasının ardından şimdi ki mevcut tesisleri alt yapı için kullanmak istiyoruz. Alt yapı çok önemli. Amatör kulüplere çok sıcak bakıyorlar, neredeyse her amatör kulübün sahası var. Ama İnegölspor’un alt yapısının mutlaka çalışacak sahası var ama yeterli değil. Gerekirse şimdi ki mevcut tesislerden gelir bile elde etme şansımız var” dedi.

İNEGÖL’ÜN MARKASI

İnegölspor’un İnegöl’ün önemli bir değeri olduğunun altını çizen Kaymakam Ali Akça, “İnegölspor İnegöl için bir anlam ifade ediyor. İnsanlarımız İnegölspor’un sonuçları ile ya üzülüyor, ya seviniyor. Kaçınılmaz olan şu ki İnegölspor’un yapmış olduğu mücadeleden herkes heyecan duruyor. İlçe Kaymakamlığı olarak manevi desteğimiz sizlerle beraber. Sayın başkan sağ olsun bizde kolay olanı istedi. Sonrası ile ilgili de üstümüze düşenleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

 

“İnegöl’de olduğum süre içerisinde maçlara gitmek, hem İnegölspor taraftarı olarak hem de İnegöl’de yaşayan bir birey olarak bir görev, bir vazife olarak görmekte fayda var. Bu noktada Akhisarspor güzel bir örnek. İnegöl’de bu güzel örnekleri daha ileriye taşıyacak bir ilçe” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Belediyespor’a Karadağlı smaçör
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)