İnegölspor’da başkan kim olacak?

08 Mayıs 2022 / Pazar 09:05:43 | SPOR |

İnegölspor’un geleceği için İnegöl Belediyesi tarafından Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi önemli bir toplantı yapıldı. Toplantıda ortak bir yönetim kurulması konusu konuşulurken başkanın kim olacağı konusu henüz netleşmedi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegölspor’un kongre tarihi 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü açıklanırken, İnegölspor’un başkanı kim olacağı ve yönetim kimlerden belirleneceği merak konusu oldu.

 

İnegölspor başkan adaylığı için adı geçen Cebrail Kemer resmi bir açıklama yapmazken mevcut başkan Kani Ademoğlu %70 ihtimalle aday olduğunu deklare etmişti. İnegölspor’un eski başkanlarından Münür Kanar ise aday olduğunu açıklamıştı.

 

İnegölspor’da başkanlık için isimleri geçenlerde durum bu halde iken İnegöl Belediyesi’nde önemli bir toplantı gerçekleşti.

 

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban öncülüğünde İnegöl Belediyesi’nde bir toplantı gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıya, İTSO, MUSİAD, İGİAD, İMOS, İmotim, Mobiliyum AVM, Mobilimo ve Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği temsilcileri katıldığı öğrenildi.

 

Toplantıda ortak bir yönetim kurulması konusu konuşuldu. Toplantıdan bir karar çıkmadığı gerçekleşecek istişareler sonrası bir toplantının daha yapılacağı öğrenildi.

  Sıradaki Haber: İnegölspor’da Münür Kanar adaylığını açıklıyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)