İSKO’da şampiyon Güvenlik

02 Mayıs 2019 / Perşembe 17:57:24 | SPOR |

İSKO bölümler arası 9. geleneksel voleybol turnuvası sona erdi. Turnuvada şampiyon İSKO Güvenlik oldu.

288 çalışanın 24 takımda mücadele ettiği 2019 yılı İSKO Voleybol turnuvası 18 Mart’ta başladı. Turnuva 30 Mayıs akşamı final maçıyla son buldu. Turnuvada şampiyon İSKO Güvenlik olurken; Mühendisler ikinci, Boya Terbiye de üçüncü oldu. Turnuvanın en değerli oyuncusu Boya Terbiye - A Takımından  Muammer Yazici  oldu.

 

Turnuvanın kupa töreninde konuşan İSKO A.Ş. Personel Müdürü Sedat Binici; “18.03.2019 pazartesi günü İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi kapalı spor salonunda başlatmış olduğumuz ve yaklaşık 1,5 aydır devam eden İSKO Bölümler Arası 9. Geleneksel Voleybol Turnuvasını bugün sizlerin katılımıyla coşkulu bir havada gerçekleştirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 6 grup ve 24 takımla başlayan turnuvamızda çalışanlarımızın arasında kurum kültürü oluşmasında ve İSKO ailesinin daha da anlam ve önem kazanmasına, takım ruhu, motivasyonlarının artırılmasında önemli bir yer edinmiştir”

 

“Mutluluğun çalışma performansı üzerinde etkili olduğunun bilincindeyiz.  Mutlu insanlar işyerinde verimlilikte diğerlerine göre daha yüksek oranlara sahip olduğu, insanların ruh halleri iyi olduğunda problemleri daha hızlı çözmeye, işbirliğine ve yaratıcılığa daha yatkın oldukları, çalışan bağlılığı, üretkenlik ve kalite oranlarının daha yüksek olduğu gözlemlenmiştir. Turnuva boyunca İsko olarak çalışanlarımızın takım olma, sorumluluk alma, iyi iletişim, iyi konsantrasyon, motivasyon ve davranış kontrolü gibi kişisel gelişimleri olmuştur”

 

“İnegöl İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne, Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi okul müdürlüğüne desteklerinden dolayı, İşyerimizin Üst Yönetimi ve Genel Müdürümüze, Fabrika Müdürümüze katkılarından dolayı, yaklaşık 1,5 aydır maçlarımızı yöneten İnegöl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Antrenörü Serkan Seçkin Bey’e masa hakemi olarak görev yapan Ozan Ataş Bey’e teşekkür ediyoruz. İSKO™ Ailesi kavramını daha da benimsetmek için düzenlediğimiz bu turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve takımlarımıza desteklerini esirgemeyen bölüm yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz. İSKO 10. Voleybol turnuvasında görüşmek dileğiyle” dedi.

  Sıradaki Haber: Pazartesi karar vereceğiz
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)