Kosova öğrencilerine motivasyon gezisi

06 Aralık 2018 / Perşembe 18:04:44 | EĞİTİM |

Kosova Koleji 8.sınıf öğrencileri, yoğun ders ve sınav maratonun ardından Deydinler Mahallesi’nde bulunan Kızıl Elma At çiftliğini ziyaret ederek hem kahvaltı yaptılar hem de doya doya ata binerek stres attılar.

GİTAR EŞLİĞİNDE ŞARKILAR SÖYLEDİLER

Kahvaltı sonrası Kosova Eğitim Kurumları tarih öğretmeni Vedat Kaya gitarıyla öğrencilere unutamayacakları bir eğence düzenledi. Kosova Eğitim Kurumları 8.sınıf öğrencileri gitar eşliğinde şarkılar söyleyerek doyasıya eğlendiler.

    Kosova Eğitim Kurumları Okul Müdürü Erol Baştürk: “Okul açıldığından itibaren akşamları ve cumartesileri yoğun ders temposu ile yorulan öğrenclerimizi biraz olsun dinlendirmek,streslerini atmalarını sağlamak ve önümüzdeki günler için motivasyon sağlamak amacıyla kahvaltılı ata binme etkinliği düzenledik.Öğrencilerimiz etkinlikten çok memnun kaldıklarını ve çok eğlendiklerini ifade ettiler.İlçemizde her alanda en önde olmak ve mevcut başarımızı korumak adına canla başla çalışıyoruz.Öğrencilerimiz kısa da olsa bir molayı hakettiler.Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuz oluyor.Gözlerindeki parıltı bize çalışma azmi veriyor.Hepsine önümüzdeki çalışma sürecinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

  Sıradaki Haber: Kız Anadolu İHL’den Başkan Taban’a ziyaret
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
ATEŞ
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-10:30
FATİH
Telefon: