Masterchef Türkiye birincisi Uğur

26 Aralık 2018 / Çarşamba 23:08:37 | KÜLTÜR & SANAT |

TV8 ekranlarında 23 Aralık Pazar gecesi final bölümüyle son kez seyircisini ağırlayan iddialı yemek programı Masterchef Türkiye birincisi İnegöllü Uğur Kardaş oldu.

TV8 ekranlarında yarışmacı kişilerin zorlayıcı koşullar altında yemek konusundaki maharetlerini konuşturduğu Masterchef Türkiye finalistleri Uğur Kardaş ve Kerem Giritlioğlu 23 Aralık Pazar akşamında gerçekleştirilen final haftasında yarışmaya hak kazandı. Masterchef Türkiye birincisi & şampiyonunun ilan edileceği gecede final koltuğuna layık görülen Uğur Kardaş ve Kerem Giritlioğlu ikilisi son defa ekran başındaki ve stüdyodaki kişilerin huzurunda üstün performanslarını sergiledi. Kerem Giritlioğlu’nun elendiğinin açıklanmasıyla beraber 100 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olan Masterchef Türkiye birincisi & şampiyonu Uğur Kardaş oldu.
 
Anne ve babası İnegöl'de öğretmenlik yapan Uğur Kardaş, İnegöl’de doğdu ve  Vehbi Koç İlköğretim Okulu'nda eğitim gördü. Aslen Çanakkale'li olan Uğur Kardaş'ın anne ve babası da emekli olunca oraya taşındı.

  Sıradaki Haber: Çocuklar tiyatroya doydu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
AHU
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
ŞİFA
Telefon: