Mavi Kartallar İnegöl’de

11 Şubat 2019 / Pazartesi 10:38:36 | GÜNCEL | 4

Kayseri Hava İndirme 1. Komando Tugayı’nda askerlik yapmış olan mavi bereli paraşütçü komandolardan oluşan Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği üyeleri İsaören Mahallesi’ne taziye ziyaretinde bulundu.

Kayseri Hava İndirme Tugayında Komanda olarak vatani görevini yapan askerlerden oluşan Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneğinin üyeleri, 45 yıl sonra İnegöl’de bir araya gelerek İsaören mahallesinde ikamet eden ve babasını geçtiğimiz gün kaybeden Hamit Efe’yi ziyaret edip, taziyede bulundular.

 

Merhum için dua eden 20 kişilik eski komando bölüğü, İstiklal marşını ve Komando marşını yüksek sesle söylediler. Dernek Başkanı Erkan Hiçyılmaz, “Dernek üyelerimizle beraber İsaören Mahallesine geldik. Kayseri Hava İndirme Tugayı ikinci tabur birinci bölükten İnegöllü olan Hamit Efe kardeşimizin babası Necmi Efe’nin vefatının üzerine taziye ziyaretine geldik.  Allah rahmet eylesin. O dönemin komanda arkadaşlarımız Bursa ve İstanbul bölgesinde yaşayan arkadaşlarımızla buradayız.” dedi. Babası vefat eden Hamit Efe de “Allah hepsinden razı olsun. Çok teşekkür ederim” dedi.

  Sıradaki Haber: En çok İnegöllü İstanbul’da
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
UZUNSOKAK
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
CEREN
Telefon: