Milli Takım seçmelerine davet edildi

12 Şubat 2019 / Salı 10:49:57 | SPOR |

Kafkasspor alt yapısında genç yetenekler çıkmaya devam ediyor. Bu sezon göstermiş olduğu performansla, Kafkasspor’un U-14 grubumuzun play-off oynamasında etkisi olan 2005 doğumlu Emre Gürbüz Güney Marmara Bölge karmasına ( Bursa - Balıkesir-Eskişehir- Çanakkale - Kütahya - Yalova) seçilip, Riva'daki milli takım kampına davet edildi.

KAFKAS ALTYAPISI ÜRETİYOR

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kafkasspor alt yapı genel koordinatörü Aydın Ungan: “Bu hafta bizi sevindiren bir haber aldık. Bizim altyapımızdan 2005 doğumlu 8. sınıfa giden genç kardeşimiz Emre Gürbüz Riva Tesislerine milli takım seçmelerinin gönderiyoruz. İnşallah bu öğrencimiz için güzel günlerin bir başlangıcı olur. Futbol hayatı uzun ve başarılarla dolu olur. Burada emeği geçen Altyapı hocalarımıza teşekkür ediyorum. Emre gibi bir çok yetenekli çocuğumuz var. Yaşları ve sıraları geldikçe milli takım kapılarını aralayacağız. Kafkasspor´umuz ve ülke futboluna katkı koyarlar. Umudumuz ve çalışmalarımız bu yönde öğrencimizin de kendisine hayırlısı olsun diyorum” dedi.

Ayrıca alt yapı hocalarından Ali Özgel de, “Umut, kalitesini, performansını beğendiğimiz her gün bir öncekinin üstüne koyduğunu düşündüğümüz bir öğrencimizdir. Kafkasspor kulübüne, ülke futboluna ve Milli takımlara katkı sağlayacağından eminiz.  Hepimiz için hayırlı olsun, umutluyuz” dedi. Genç oyuncu Emre Gürbüz ise,  “En büyük hayalim milli takım da oynamak,  bunun için de her gün çok çalışıyorum. Seçmelerden başarı ile geçip inşallah başarılı bir şekilde geçerek, milli takıma seçilerek bu hayalimi gerçekleştireceğim” şeklinde duygularını ifade etti.

 

  Sıradaki Haber: Şampiyon kupasını aldı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
ATEŞ
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-10:30
FATİH
Telefon: