Mobiliyum AVM kongreye gidiyor

09 Haziran 2021 / Çarşamba 20:27:44 | GÜNCEL |

18 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan Mobiliyum Genel Kurulu'nda mevcut başkan Talha Timur Han tekrar aday olduğunu açıkladı.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Yönetime geldikleri tarihten itibaren verdikleri sözlerin %90'nını gerçekleştirdiklerini belirten Talha Timur Han "Göreve geldiğimiz süre boyunca; iyisiyle ve kötüsüyle devralmış olduğumuz görevi önce Rabbimizin, akabinde sizlerin de desteği ile bugünlere kadar getirdik. Bu süreç içerisinde sizlere vermiş olduğumuz sözlerin %90’nını yerine getirmenin şükrünü, Şahsım ve Yönetim Kurulum olarak dile getirmekteyiz. "

 

Tekrar aday olduğunu belirten Talha Timur Han "18 Haziran Cuma günü Saat 17.00‘da  Morrian Hotel’de gerçekleştirilecek olan Mobiliyum Genel Kurul Seçiminde, Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanlığına sizlerin de teveccühü ile tekrar aday olduğumu belirtmek isterim. Değer kattığımız Mobiliyum AVM’mize yeni değerler katmak, sağlamış olduğumuz birlik ve beraberliğimizin devam etmesi adına sizlerin de 18 Haziran Cuma günü Saat 17.00‘de Mobiliyum AVM’mize sahip çıkmanızı ve desteklerinizi beklemekteyiz." dedi.

  Sıradaki Haber: Çevre kirliliğine dikkat çektiler
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)