Okyanus’a taze kan

31 Ekim 2018 / Çarşamba 14:01:37 | EĞİTİM |

Yeni oluşuma giden Özel İnegöl Okyanus Koleji’nin yeni yönetimi basına tanıtıldı.

YENİ YÖNETİM

Özel İnegöl Okyanus Koleji toplantı salonunda gerçekleştirilen basın toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Kızmaz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Fuat Şen,  Anadolu-Fen Lisesi Müdürü Salih Zeki Kara, Ortaokul Müdürü Mehmet Süner, İlkokul Müdürü Müge Yılmaz, Kurumsal İşletme Müdürü Tuğrul Güleç ve İşletme Müdürü Halil Kızmaz basın mensuplarına tanıtıldı.

3.YILI

Toplantıda konuşan yapan Özel İnegöl Okyanus Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Kızmaz, “Okyanus Koleji olarak 2016-2017 eğitim öğretim yılında İnegöl eğitimine katıldık. O gün İnegöl eğitiminin var olan güzelliklerine artı değer katmak için yola çıktık. Bu yıl 2018-2019 eğitim öğretim yılı ile İnegöl’deki 3. eğitim öğretim yılımıza başlamış bulunmaktayız. Bu 2 yıllık süreç içerisinde okulumuzun yapısı, fiziki konum, sahip olduğu sosyal tesisler anlamında İnegöl ve Bursa’da 1. okul olduğumuzu her zaman sizlerle paylaşmıştık. Bu 2 yıllık süreçte arkadaşlarımızla beraber tüm alanlarda üniversite sınavlarında, liselere geçiş sınavlarında, Milli Eğitim Bakanlığının tüm yarışmalarında okulumuzu en güzel şekilde temsil ettik. İl ve ilçede birincilikler elde ederek çıktığımız yoldaki hedeflerimize uygun şekilde yürüdüğümüzü tüm kamuoyu ile paylaştık”

KIZMAZ GENEL MÜDÜR

“Bizler ilk yıl Özel İnegöl Okyanus İlkokulu, Özel İnegöl Okyanus Ortaokulu ve Özel İnegöl Okyanus Anadolu Lisesi olarak açılmıştık. 1 yıl sonra 2017-2018 eğitim öğretim yılında da Özel İnegöl Okyanus Fen Lisesini katarak 4 eğitim kurumumuzu içimizde barındırmaya başladık. Bu 2 yıllık süreçte ve okulun açılma süreciyle beraber bu eğitim öğretim yılında bizler okulun eğitim öğretim işleriyle ilgili bir değişime gittik. Yeni bir oluşum gerçekleştirdik ve arkadaşlarımızla birlikte önümüzdeki yıllarda Özel İnegöl Okyanus Koleji’nin hedeflediği amaç ve gayeleri, Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda çalışmalarımıza aynı hızla, aynı aşkla ve aynı şevkle devam edeceğiz. Ben Erdoğan Kızmaz olarak yine Okyanus Kurumları içinde eğitim öğretimin sürdürülmesinde var olacağım. Yanımıza yeni arkadaşlarımızı aldık, ekibimizi güçlendirdik. Ekibin halkaları ne kadar güçlü ve birbirine bağlı olursa o kadar güçlüdür. İnegöl eğitimine verdiğimiz sözü daha ilerilere taşımak adına ekibimizi güçlendirdik”

YENİ LİSE MÜDÜRÜ SALİH ZEKİ KARA

“Ben saydığımız bu 4 eğitim kurumunun genel müdürlüğünde bulunacağım ve şirketin yönetim kurulu başkanı olarak göreve devam edeceğim. Mehmet Süner hocamız Ortaokul yöneticimiz, 3 yıldır kendisiyle beraberiz. Yeni ekibimizin içinde var olacaklar. Ali Fuat Şen hocamızı 2003’ten beri tanıyoruz, İnegöl eğitiminin içerisinde yer alıyor. Kendisi bizim yeni ekibimizde eğitim öğretim öğretmenimiz olarak lise ile ilgili çalışmalarımızda bulunacaklar hem de yönetim kurulu üyemiz ve yönetim kurulu başkan vekilimizdir. Salih Zeki Kara hocamız yönetim kurulu üyemiz ve Anadolu-Fen Lisesi Müdürümüzdür. Tuğrul Güleç hocamız da yönetim kurulu üyemiz ve okulumuzun kurumsal iletişim müdürü olarak görev yapacaktır. Halil Kızmaz hocamız yönetim kurulu üyemiz ve işletme müdürlüğü görevinde bulunacak. Müge hocamız yönetici arkadaşımız ve İlkokul yöneticimiz olarak devam edecek. Ömer Yılmaztürk hocam da idareci arkadaşımız, kendisi lisede müdür yardımcısı olarak görevine devam ediyor. Bu ekiple yolumuza devam ediyoruz. Buranın hikâyesi Mehmet Baştürk ve Fahrettin Baykan ağabeylerimiz ile 2015’te başladı. Onlarla birlikte bu hayalleri kurup gerçekleştirdik. Artık aktif olarak bu eğitim çalışmalarının içinde yer almayacaklar. Uzun bir yolculuk yaptık, kendilerine teşekkür ediyorum. İnegöl’e güzel bir değer kazandırdık. İnşallah bundan sonra da yine eğitim öğretimi güzel bir şekilde ileriye götüreceğiz” dedi.

EN İYİSİ OLACAĞIZ

Özel İnegöl Okyanus Koleji Anadolu-Fen Lisesi Müdürü Salih Zeki Kara da; “Erdoğan hocamızın önderliğinde yeni bir ekip kurduk. Okyanus Koleji olarak İnegöl’de bir ismi vardı, Mehmet hocalarımdan bayrağı devraldık, çok daha iyi bir şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Ali Fuat hocamız bizim ağabeyimiz, her zaman yanımızda olmuştur, burada da bizi yalnız bırakmadı. Okulda da işleyişte de bize yardımcı olacaktır. Güçlü bir ekip kurduk. Erdoğan hocam, Mehmet hocam ve Halil kardeşimiz okulun içindeydi, biz de dışarıdan 3 kişi işletme olarak buraya geldik. İnegöl’ün en iyi özel okullarından birisi çok kısa sürede Okyanus Koleji olacaktır, çalışmalarımızla bunu göstereceğiz” diye konuştu.

ARAMIZA KATILDILAR

İnegöl Özel Okyanus Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortaokul Müdürü Mehmet Süner, “Okyanus Kolejinin inşaatından beri bir aradayız. Eğitimin içerisindeyiz. İnegöl’e değer katmaya devam ediyoruz. Bu yapının içine yeni katılan Ali Fuat hocama, Salih hocama, Tuğrul beye çok teşekkür ediyorum. Aramıza hoş geldiler. İnşallah İnegöl eğitimine katkı sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TÜRKİYE’NİN EĞİTİM MARKASI

Özel İnegöl Okyanus Koleji Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Fuat Şen, “Kalite Özel Eğitim Kurumları olarak İnegöl’de uzun yıllardır eğitimin içerisindeyiz, öğrencilerimizi üniversiteye hazırlıyoruz. Bir ayağımız da okul oldu. Erdoğan hocamız önderliğinde yeni bir oluşum gerçekleşti. Okyanus Koleji olarak İnegöl’ün en iyi özel okulu olacağız. Türkiye’nin eğitim markası olmak için çalışacağız” dedi.

KISA SÜREDE BAŞARILARI ARTIRACAĞIZ

Özel İnegöl Okyanus Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğrul Güleç, “Yıllardır eğitimin içerisindeyiz. Şimdi okullu olduk. Okyanus Koleji, Türkiye’nin eğitim markası ve ciddi anlamda çok kurumsal bir isimdir. Bunu İnegöl’de çok daha güzel yerlere getirebilmek için yeni bir oluşum başlattık. Erdoğan hocam ve diğer arkadaşlarımızla beraber taşın altına elimizi sokuyoruz. Kısa süre içerisinde başarıları artırabilmek için yeni bir oluşum başladı. İnşallah en iyi şekilde bu işin hakkından geleceğiz” ifadelerini kullandı

  Sıradaki Haber: Kosova Koleji Başkanını seçti
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)