Portatif’ten İnegölspor’a ziyaret

06 Kasım 2019 / Çarşamba 16:32:03 | SPOR |

İnegölspor taraftar gruplarından Portatif taraftar grubu üyeleri, Kulüp Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret etti.

SONUNA KADAR DESTEK

Portatif taraftar grubu üyeleri adına açıklama yapan İdris Yarış ile İsa Vatan, Kulüp Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek, her daim İnegölspor'un yanında olduklarını ve tribünde ekibimizi sonuna kadar destekleyeceklerini belirttiler.

“ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ”

İnegölspor Başkanı Münür Kanar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Öncelikle ziyaretinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımız bizim için çok önemli. Yönetim kurulu olarak bizler kulübümüze maddi açıdan gelir sağlamak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İşadamlarımızda sağ olsunlar ellerinden geldiğince bizi destekliyorlar.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Oyuncularımız ise kendilerine verilen desteğin farkında olarak sahada canla başla mücadele ediyor. Taraftarlarımız ise oyuncularımıza verdikleri desteklerle itici bir rol oynuyorlar. Kısacası elde edilen başarıda herkesin desteği ve payı var. İnşallah bu birlik ve beraberliğin sayesinde hem maddi olarak hem de sportif anlamda başarılı olacağız. Ben ziyaretinizden dolayı tekrar sizlere çok teşekkür ediyorum."ifadelerini kullandı.

 

  Sıradaki Haber: Kendilerine güvenleri geldi
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)