Saadet Partisi 3 meclis üyesi adayını açıkladı

11 Şubat 2019 / Pazartesi 14:29:44 | SİYASET | 3

Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Fikret Bayram 3 meclis üyesi adaylarını bugün gerçekleştirdikleri programla tanıttılar.

Program konuşan Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Fikret Bayram “Hakkında en ufak bir şaibenin olmadığı Hasan Eroğlu başkanımız ile yola çıktık. Şimdi sıra onlarla yürüyecek arkadaşlarımızın isimleri açıklıyoruz. Meclis üyesi adaylarımızın 3’ünün isimleri şu şekilde; Şentürk Aktan, Hüseyin Kocabey, Ramazan Yılmaz”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Meclis Üyesi adayı Şentürk Aktan “İnşallah ülkemiz için bu seçim hayırlısı olur. İnegöl için saadet partisini halkımız destek verirse elimizden gelen her şeyi yapacağız. “
Saadet Partisi İnegöl Belediye Meclis Üyesi adayı Hüseyin Kocabey “1967 İnegöl doğumluyum sanayide esnafım 1996 yılından beri teşkilatın birçok kademesinde görev aldım. Teveccüh gösterildiği takdirde bizlerde çalışmaya hazırız”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Meclis Üyesi adayı Ramazan Yılmaz ; “Çok çalışacağız inşallah, insanlara doğrunun hangisini olduğunu anlatacağız hepimiz için hayırlı uğurlu olsun inşallah”

  Sıradaki Haber: İnegöl'de yaptık, Bursa'da da yapacağız
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
UZUNSOKAK
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
CEREN
Telefon: