Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri açıldı

21 Eylül 2018 / Cuma 18:14:43 | EKONOMİ |

Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Akhisar’da Ayçiçeği Masal Parkı karşısındaki yerinde dualarla hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri sahibi Yaşar Şener; “Bugün gerçekleştireceğimiz Şener Yapı Malzemeleri firmamızın açılış törenine hoş geldiniz. Firmamız kaba inşaat malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Yeni kurulan firmamız ile birlikte sizlere hizmet vereceğiz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ İŞYERİ MUTLU EDİYOR

Belediye Başkanı Alper Taban ise İnegöl’de her yeni işletme açıldığında çok mutlu olduğunu kaydederek; şunları söyledi: “İşletmenin önemini bir kez daha vurgulamak lazım. İşletmecimiz burada bereketli bir kazanç elde edecek ama beraberinde bu şehirde bundan istifade edecek. Yeni alternatiflerin doğmasına, rekabetin artmasına ve fiyatların uygun hale gelmesine sebep olacak. Beraberinde devletimiz tüm yatırımlarını vergiler ile yerine getirmekte. Kendi paramızı harcamıyoruz ama milletin parasını harcıyoruz. Bu parada vergiler sayesinde harcanıyor. Yeni bir işletme, büyüyen bir işletme aynı zamanda istihdam demek. Burada çalışan arkadaşlar olacak, onlarda işini, ekmeğini evlerine götürecekler. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim iyi müşteriler ile karşılaştırsın diyorum”

Konuşmaların ardından yapılan dua sonrası kurdele kesimiyle Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri firması hizmete açıldı. açılış törenine Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkan Vekili Özkemal Avcı, Emniyet Müdür Yardımcısı Durmuş Genç, İTSO Meclis Başkanı Mahmut Demirtaş ve çok sayıda iş adamı ile vatandaşlar katıldı.

 

  Sıradaki Haber: Mobiliyum fuar düzenleyecek
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)