Servis ve yemek ücretsiz

12 Eylül 2018 / Çarşamba 17:32:38 | EĞİTİM |

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2018-2019 eğitim öğretim yılında, Hacı Sevim Yıldız Eğitim Külliyesinde eğitim gören öğrencilerin, ücretsiz taşınacağını ve öğlen yemeği verileceğini duyurdu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican yaptığı açıklamada;

“Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsüne geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da bütün öğrencilerimiz ücretsiz taşınacak ve öğlen yemeği verilecektir.” Dedi.

YURT İMKÂNI DA VAR

 Müdür Bilican, kampüste okuyan öğrencilere önemli destekelrde bulunduklarını belirterek: “Yatılı kalmak isteyen öğrencilerimiz için ise çok konforlu erkek ve kız öğrenci pansiyonlarımız bulunmaktadır.” Diye konuştu

EKSİK YOK

“Yine Kampüsteki okullarımızda öğretmen açığı bulunmamaktadır ve her türlü donatım ihtiyacı giderilmiş olup en iyi şartlarda eğitim öğretim hizmeti sunulmaktadır. Okullarımız ve kampüsün içi güvenlik kameraları ile 24 saat gözetim altında tutulmaktadır. Ayrıca kampüste güvenlik elamanlarımız görev yaparak her türlü güvenlik tedbirleri en üst seviyede alınmaktadır.”

YURT İMKANI DA VAR

“Devlet yurtlarında barınmak isteyen öğrencilerimiz de 10-14 Eylül tarihleri arasında müdürlüğümüze müracaat edebilirler. Başvuru sırasında aile gelirini ve aile fert sayısını bildiren resmi/özel mercilerden alınacak belgeler istenecek olup incelenip değerlendirildikten sonra yönetmelikçe belirlenen kriterlere uyan öğrenciler pansiyonlarımızda barınma hakkı edecektir” diye konuştu.

                                                                                                

  Sıradaki Haber: Son gün 14 Eylül
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)