Tasarım beceri atölyesi açıldı

06 Nisan 2021 / Salı 19:49:22 | EĞİTİM |

Hacı Sevim Yıldız-5 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, tasarım beceri atölyesi açıldı. Öğrencilerin hizmetine sunulan atölyeden diğer okulların öğrencileri de yararlanabilecek.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Hacı Sevim Yıldız-5 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde Eba Destek Noktasından sonra Tasarım Beceri Atölyesi de açıldı.

Atölyenin açılışına Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru, şube müdürü İsmail Kayışlı, İl Koordinatörü Hakan Babaç ve okul müdürleri ile öğretmen ve öğrencilerinin katılımı ile yapıldı.

Açılışta konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru, "Hacı Sevim Yıldız-5 MTAL bünyesinde kurulan tasarım beceri atölyesinin açılışını gerçekleştirdik. Atölyenin kurularak öğrencilerimizin hizmetine sunulmasında gayret gösteren başta  Okul Müdürümüz Tayyip Ali Demir olmak üzere Müdür Yardımcısı ve öğretmen arkadaşlarıma, ayrıca atölyenin kurulmasında desteklerini esirgemeyen hayırseverimiz Harun Baytemur'a  teşekkür ediyorum." dedi. 

 

  Sıradaki Haber: Müzik hocasından ulusal proje
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)