Transfer sürüyor

10 Ağustos 2018 / Cuma 17:12:52 | SPOR |

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Gençlergücü, kaleci Musa Çaçan ile anlaştı.

Transferle ilgili açıklama yapan As Başkan Alaattin Yiğit,  şunları söyledi:

         “2018/2049 Sezonunda adından başarı ve övgü ile söz edilecek bir takım oluşturmak için yoğun çaba harcıyoruz. Yönetim Kurulumuz önümüzdeki sezon oluşturacağı kadroyu İnegöl'de yaşayan ve İnegöl'de futbol oynayan futbolcu grubu ile gerçekleştirmeyi planlamıştı.

         Bu güne kadar bu kararımızı uyguladık ve Kulübümüzün değerlerine saygı gösteren Futbolcu grubu ile anlaşarak yola devam ediyoruz.

         Bu gün de yine böyle bir transferi siz değerli spor kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

KALE MUSA ÇAÇAN’A EMANET   

“Kaleci Musa Çaçan kardeşimiz ile anlaşmış bulunuyoruz. Musa Çaçan kardeşimiz 1999 doğumlu olmasına rağmen geçmişte 1 sezon Kulübümüze hizmet etmesinin yanı sıra İlçemizde Kurtuluş Spor ve Doğu Gücü spor takımlarında ve Türkiye'nin üst düzey takımları olan Çanakkale Dardanel, Ankaragücü ve Kütahya spor takımlarının formalarını giyen yetenekli bir kaleci bu gün itibarı ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği yeni sezonda formamızı giyecek.

         Kendisinden beklentilerimiz var belirlemiş olduğumuz play off Gruplarına kalabilme hedefi adına yapacağı katkılar ile  bizleri hedefe ulaştıracak potansiyelli bir kaleci. Yapılan bu anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor,kardeşimize başarılar diliyorum.”

         İmza Töreninde ayrıca Kulüp Başkan Vekili Bülent Acar ve Kulüp Hukuk İşlerinden sorumlu yönetici Avukat Mustafa Ceylan'da hazır bulundu.

  Sıradaki Haber: Dağcılardan Taban’a ziyaret
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)