Tren kazasında yardıma koştular

09 Temmuz 2018 / Pazartesi 18:17:00 | GÜNCEL |

Tekirdağ Çorlu'da yaşanan tren kazasının ardından Beşir Derneği gönüllüleri, kaza yerine ve hastaneye koştu.

BEŞİR DERNEĞİ MAZLUMLARIN HİZMETİNDE

Beşir Derneği İnegöl Gönüllü Temsilcisi Uğur Çiçek yaptığı açıklamada;

“Beşir Derneği İnegöl Gönüllü Temsilcileri olarak, ilçemizde bir dizi faaliyet gerçekleştirdik ve faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Bu kapsamda gerek çocuk giyindirme, gerek erzak yardımları gerekse sağlık sıkıntısı bulunan vatandaşlarımızın yardımına koşarken, gönül coğrafyamızda yaşanan sıkıntıların takipçisi olmaya ve yardım sever insanımız ile mazlumlar arasında bir köprü olmaya devam ediyoruz. Rabbim inşallah bizlerin hizmetini bu yolda baki kılar.”

YARDIM İÇİN ÇORLU’YA GİTTİ

“Tekirdağ'ın Muratlı ile Çorlu ilçeleri arasındaki Sarılar Mahallesi yakınlarında meydana gelen tren kazası nedeni ile Beşir Derneği Gönüllüsü Yusuf Tufan Yüzer şuan Çorlu'da bulunuyor. Gerek kazanın olduğu yerde gerekse hastane çevresinde çalışmalarını sürdürüyor. Hasta yakınlarına ve ekiplere çorba ve çay ikramları aralıksız devam ediyor.”

“Beşir Derneği Gönüllüleri oradaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlk günden şu ana kadar halen çalışmalar aralıksız sürüyor. Ben kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, dost ve yakınlarına da başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Genç Gazete 15 yaşında
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)