Tüm şubelerle çalışma

10 Haziran 2021 / Perşembe 16:32:19 | GÜNCEL |

MÜSİAD İnegöl Gençlik Kurulundan, Tip-1 SMA Hastası Eda Öz için ‘Eda’ya Nefes Ol’ kampanyasına destek.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

MÜSİAD İnegöl Gençlik Kurulu, farkındalığı arttırmak ve Eda’ya nefes ol kampanyasını İnegöl dışında da duyurmak için Genç MÜSİAD’ın yurt içi ve yurt dışı tüm şube-temsilcilikleriyle toplam 90’a yakın nokta ile iletişime geçti.

 

Kurulan temaslar ile tüm şubeler üyelerine mesaj yoluyla duyurarak destek olunması hem de sosyal medyadan paylaşım yaparak farkındalığın artması için desteklerini sürdürüyor. MÜSİAD İnegöl Gençlik Kurulu, Eda’nın tedavi masraflarının toplanması için başlatılan kampanya ne kadar çok il ve ülkede geniş kitlelere ulaşırsa Eda’nın koşup oynayabilmesinin o kadar erken olacağına inanıyor.

 

Kampanya için açıklamada bulunan MÜSİAD İnegöl Gençlik Kurulu Başkanı Melih Koşarer; “Eda kızımıza ve ailesine geçtiğimiz hafta yönetim kurulumuz ile birlikte ziyaret gerçekleştirdik. Ziyarette kampanyanın mevcut durumunu öğrendik. Şu an gerekli miktarın %26’sı toplanmış durumda ve günden güne artmaya devam ediyor. Yönetim Kurulu olarak düşüncemiz Eda’ya nefes ol kampanyasını Genç MÜSİAD’ın yurt içi ve yurt dışı ağıyla buluşturmak oldu. Ziyarette düşüncemizi Eda’nın ailesine ilettik.”

 

“Genç MÜSİAD İnegöl olarak mevcut şubeler ağımızı kullanarak geniş kitlelere ulaşacağımıza ve çok yararlı bir çalışma olacağına inancımız tamdır. Kampanya ile ilgili görsel çalışmamızı, internet sitesi ve QR kodu ekleyerek tüm şubelere yaydık. İnşallah bu çalışmalar neticesinde kampanyanın ileriye taşınacağına inanıyoruz.”dedi.
 

  Sıradaki Haber: 173 fidan toprakla buluştu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)