Uğurdağ’ı ziyaret ettiler

11 Ekim 2018 / Perşembe 17:13:50 | GÜNCEL |

Mobiliyum AVM’de faaliyet gösteren perakende satış temsilcilerinin, bir araya gelerek oluşturdukları Mobiliyum Perakendeciler Komitesi Temsilcileri; İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ'ı makamında ziyaret etti.

Komite Başkanı Fatih Adalıman, amaçlarının perakendecilik mesleğine verilen değerin arttırılmasına yönelik faaliyetler icra etmenin yanı sıra, mobilya perakendeciliğinin bölgesel ve ulusal anlamda gelişmesine, mesleğin saygınlığının arttırılmasına, perakendecilik mesleğini icra edecek yeni neslin ahlakı ve geleneksel değerlerini koruyan, teorik bilgi birikimine sahip donanımlı çalışanlar olmasına katkı sağlamak olduğunu ifade etti. Komitenin birliktelik ve dayanışma içinde hareket ederek çalışanların özgüvenini artıracaklarını belirten Adalıman; bu oluşumla firmaların kalifiye personel istihdam etme sürecini hızlandırmada aktif rol oynayacaklarını belirtti.

MOBİPAK basın sözcüsü Sebahattin Pekdemir ise ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik buhrandan dolayı; milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu günlere istinaden, komitenin kuruluşunun doğru zamana isabet ettiğini belirterek, Yavuz Uğurdağ’ın konuya karşı gösterdikleri duyarlı davranıştan ve misafirperverlikten duydukları memnuniyeti ifade etti. Oluşumun İnegöl’ün ihtiyacı olan potansiyele sahip olduğunu ve bu anlamda ciddi bir boşluğu dolduracağını düşündüğü belirten İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ da bu anlamda İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak komitenin faaliyetlerini destekleyeceklerini söyledi.

  Sıradaki Haber: Genç Gazete 15 yaşında
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)