Vatan Partisi adaylarını açıklıyor

08 Ocak 2019 / Salı 15:41:08 | SİYASET |

Vatan Partisi Bursa İl Başkanı Hacı Bektaş Aykut, Bursa adaylarını Pazar günü Genel Başkan Doğu Perinçek’in açıklayacağını ifade ederek, “Bursa'yı kadınlarımızla yöneteceğiz, büyükşehirde ve birçok ilçede kadın adaylarla yola çıkacağız” dedi.

“ÇÖZÜMÜ BİLİYORUZ”

İl Başkanı Hacı Bektaş Aykut yaptığı açıklamada;

“31 Mart 2019 tarihinde yerel yönetimler ve mahalli idareler seçimine gidiyoruz. Vatan Partisi Bursa İl Başkanlığı olarak Büyükşehir ve 17 ilçede vatansever adaylarımızla seçime giriyoruz. Seçimlerin ilan edildiği tarihten itibaren partimizin değerli kadroları, demokratik kitle örgütleri, meslek odaları temsilcileri ve alanlarında uzman arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz 50 kişilik çalışma grubuyla Bursa’nın çözümlerini belirledik. Bu çözümleri hayata geçirecek, Bursa kamuoyunda bilinen, sevilen, geçmişi temiz ve geleceğe umutla bakan, derdi koltuk, makam olmayan, kendisini hizmete adamış, vizyoner adayları belirledik.”

 

“Bu adaylarımızı da çalışma gruplarına dahil ederek büyük bir ekip oluşturduk. 13 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Nilüfer Plaza 16 Zümrüt Salon’da Genel Başkanımız Sayın Dr. Doğu Perinçek ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Şule Perinçek’in katılımlarıyla Bursa’nın vatansever adaylarını açıklayacağız. Bursa’yı kadınlarımızla yöneteceğiz, büyükşehirde ve birçok ilçede kadın adaylarla yola çıkacağız. Aday tanıtım törenimize tüm halkımızı davet ediyoruz.” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: Alper Taban ile devam
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 18:00-01:00
AHU
Telefon:
Nöbet Saati: 18:00-08:30
ŞİFA
Telefon: