Weltew HomeCNR İMOB’da hedef büyütüyor

13 Ocak 2020 / Pazartesi 19:02:15 | EKONOMİ |

Weltew Home, 21-26 Ocak tarihleri arasında bu sene 16.’sı düzenlenecek ve CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek CNR İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na katılım sağlayacak.

EN YENİ MODELLERİNİ SERGİLEYECEK
Aralarında Çin, ABD, Almanya, Hindistan, Polonya, Vietnam, Japonya, İtalya, Güney Afrika, Malezya, Rusya, Britanya ve Meksika gibi ülkelerin de alım heyetleriyle katılım sağlayacağı fuarda Weltew Home, en yeni modellerini 
Hall 2’de A-13sergileyecek.

1996 yılından bu yanaTürkiye’nin lider ve öncü mobilya markalarından biri olarak sektörde hizmet veren Weltew Home, 21-26 Ocak tarihleri arasında CNR İmob Mobilya Fuarı’nda hem iç pazardan hem de dış pazardan B2B ve B2C misafirlerini ağırlayacak. 

AMİRAL FİRMASI
“Weltew Home olarak İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nınamiral firması olmaya devam edeceğiz” diye belirtenWeltew Home Yurtiçi Satış Müdürü Akın Can, “Yaklaşık 800 metrekarelik standımızla hem fuarın en büyük hem de en çok ziyaret edilen standı olmayı hedefliyoruz. 6 gün boyunca 50 bin yabancı ve 100 bin yerli olmak üzere 150 bin ziyaretçinin standımızı ziyaret etmesini beklediğimiz bu fuarda, 2020’nin modası olan metalin ve ahşabın birbirine uyumunu tüm ürünlerimizde sergileyeceğiz” dedi.

Fuarların dünyaya açılmada en büyük fırsatlardan biri olduğunu vurgulayan
Weltew Home Yurtdışı Satış Müdürü Okan Özkan ise; “2020’ye özel yeni koleksiyon ve tasarımlarımızla panel mobilya, oturma grubu, baza ve yatak takımlarımızı ziyaretçilerin beğenisine sunacağız. Yurtdışından gelecek alım heyetleriyle de ihracata yönelik yeni işbirliklerine imza atmayı amaçlıyoruz. Bugün Weltew Home olarak 2019 yılında yaklaşık 16 milyondolarlık ihracat gerçekleştirdik. Dünyanın en prestijli mobilya fuarlarından biri olan İmob ile yeni pazarlara açılmayı ve fuarın getirisiyle ihracat ağımızı 24 milyon dolar olarak büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.  

“İMOB’DA 24 ÇEŞİT ÜRÜN SERGİLEYECEĞİZ”

Akın Can: “Weltew Home olarak, 2019 yılında 15 yeni koltuk ürününü koleksiyonumuza eklerken yıllık ciromuzun %65’ini bu yeni ürün gruplarının satışından sağlamıştık. 2020 yılında da en yeni ürünleri mobilya sektörüne kazandırmaya devam edeceğiz. Genç odasından yatak odasına, yemek odası ile koltuk ve yatak çeşitlerimizden bazaya kadar 2020 yılı koleksiyonumuza ait 24 çeşit yeni ürünü İmob’da sergileyeceğiz. Fuar kapsamında patentli ürünlerimizi sergileyerek Türk mobilyasının modern tasarımını, konfor ve kalitesini tüm dünyaya göstermeye hazırlanıyoruz” diye ifade etti. 

  Sıradaki Haber: İMOB 21 Ocak’ta kapılarını açıyor
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)