Weltew Home,Furniture İstanbul’da

06 Kasım 2018 / Salı 10:24:38 | EKONOMİ |

İnegöl’den tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan; mobilya sektörünün en güçlü kuruluşlarından Weltew Home, yenilenen kurumsal kimliği ve yeni koleksiyonlarıyla 2018 yılında mobilya sektörünün kalite çıtasını yükseğe taşımaya devam ediyor.

“TÜM ZORLUKLARA RAĞMEN 2018 BÜYÜME YILIMIZ OLDU”

6 ve 11 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek Furniture İstanbul kapsamında2019 koleksiyonlarını sergileyecek olan Weltew Home, ziyaretçilerini CNR EXPO Yeşilköy’de Hall 4’te ağırlayacak. Enflasyonla topyekün mücadele kapsamında ürünlerine %10 indirim uygulayan ve %8’lik KDV indirimini de tüketiciye sunan Weltew Home, Furniture İstanbul’a tüketicilerin ve yeni bayi açmak isteyen girişimcilerin yoğun katılım göstermesini bekliyor. Weltew Home Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, “son aylarda yaşanan döviz kurlarındaki dalgalanmalar ile birlikte ülke ekonomimiz zorlu bir süreçten geçti. Weltew Home olarak bu ve bunun gibi zorlu ekonomik süreçlerin daha çok üreterek ve satarak aşılacağının bilincindeyiz. Ekonomik ve siyasal olarak zorlu bir mücadele de bulunduğumuz bu dönemden milli bir duruş sergileyerek el birliği ile çıkılacağına dair inancım tam” dedi.

İNEGÖL’ÜN GURURU WELTEW HOME

Bursa İnegöl‘de bulunan modern üretim tesisinde yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ve 400‘ü aşkın personeliyle aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza ve 2400 takım yatak üretim kapasitesine sahip olan Weltew Home, teknoloji ve Ar–Ge yatırımları sayesinde tasarımda farklılaşan yenilikçi ürünler geliştiriyor.Hali hazırda geniş bir yelpazede 100‘ün üzerinde modeliyle mobilya sektörüne yön veren Weltew Home, yurt içinde dört bölge bayii, bir bölge müdürlüğü, 700 satış noktası ve 160 showroomu ile geniş bir pazarlama ağına sahip.

 

 

  Sıradaki Haber: MOBİPAK’tan Mobiliyum’a ziyaret
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)