Yargıtay üyeleri Mobiliyum’a geldi

13 Ocak 2020 / Pazartesi 19:09:17 | GÜNCEL |

Yargıtay Başkanlar Kurulu toplantısı nedeni ile Bursa'da bulunan Yargıtay Ceza ve Hukuk Dairesi Başkanı, Başkanlar Kurulu üyeleri ve eşleri İnegöl Mobiliyum AVM’yi ziyaret etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

YARGITAY ÜYELERİ İNEGÖL’DE
Mobiliyum AVM yönetim kurulu başkanı T.Timur Han, İnegöl mobilya sektörünü ve sektörde yaşanan hukuki sorunları ve yapılan düzenlemelerle birlikte şehrimizin ve Mobiliyum avm üyelerimizin daha güvenilir bir şehirde hizmet vermesi ile ilgili görüşlerini Yargıtay Ceza Ve Hukuk Daireleri Başkan ve Kurul Üyelerine iletti.Gelen heyeti Mobiliyum AVM A ve B etabı gezdirerek, ülkemize katmış olduğumuz değeri protokole anlattı. 

BÜYÜK VE GÖSTERİŞLİ
İnegöl’deki bu gelişmelerden memnun olduğunu söyleyen Mobiliyum AVM’nin Bursa şehri için fiziksel olarak bu denli büyük ve gösterişli olmasının Türkiye adına da sevindirici olduğunu Yargıtay Ceza Ve Hukuk Dairesi Başkanlar Kurulu Üyeleri dile getirdi.

İnegöl’de bulunmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten kurul üyeleri Her şeyin temelinde eğitilmiş, vicdan sahibi, adalet duygusu gelişmiş, fedakar meslektaşlarımıza ihtiyacımız olduğunu, onları da sizler de gördüklerini ve onun için her zaman morallerinin yüksek olduğunu belirttiler.
Ayrıca ziyarete Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen ve İnegöl Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya Alper İnanç da katıldı.Ziyaretin sonunda heyet, Mobiliyum AVM önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Sıradaki Haber: 2790 Hayvan kurtarıldı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)